سرعت زیاد پراید در بلوار شهدای گمنام رشت حادثه آفرید

رشت رویایی- برخورد شدید خودروی سواری با تیر چراغ برق در بلوار شهدای گمنام رشت یک مصدوم بر جای گذاشت.

سرعت زیاد پراید در بلوار شهدای گمنام رشت حادثه آفرید

در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۰۰: ۱۶ دقیقه بامداد امروز ۱۵ خرداد ۹۵ مبنی بر تصادف و محبوس شدن راننده در خودرو، بی‌درنگ محمد صفرپور مسوول شیفت ستاد فرماندهی دو دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه‌های ۵ و ۹ آتش‌نشانی را به محل حادثه واقع در بلوار شهدای گمنام اعزام کرد.

موسوی فرمانده تیم نخست آتش‌نشانان اعزامی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو به شدت با تیر چراغ برق میانه بلوار برخورد و موجبات محبوس شدن راننده را فراهم نمود.

او با بیان اینکه بلادرنگ نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدامات لازم توسط آتش نشانان صورت پذیرفت افزود: به‌واسطه مصدومیت و محبوس شدن راننده جوان، پس از برش درب خودرو به وسیله دستگاه نجات، سریعاً راننده مصدوم که از ناحیه سر و گردن به شدت آسیب دیده بود را از داخل خودرو خارج و جهت انتقال به مراکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس شد.

سرعت زیاد پراید در بلوار شهدای گمنام رشت حادثه آفرید سرعت زیاد پراید در بلوار شهدای گمنام رشت حادثه آفرید سرعت زیاد پراید در بلوار شهدای گمنام رشت حادثه آفرید سرعت زیاد پراید در بلوار شهدای گمنام رشت حادثه آفرید سرعت زیاد پراید در بلوار شهدای گمنام رشت حادثه آفرید

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz