رشت رویایی- سرعت زیاد و انحراف به چپ خودروی سواری یک مصدوم به‌جای گذاشت.

در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۸:۵۷ دقیقه صبح امروز ۷ مهر، مبنی بر واژگونی خودرو، مرکز ستاد فرماندهی یک خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه ۱۱ آتش‌نشانی را به محل حادثه واقع در بلوار لاکان روبروی ایران برک اعزام کرد.

مسوول ایستگاه ۱۱ آتش نشانی در این باره گفت: آتش نشانان سریعا پس از قطع سیستم برق خودرو نسبت به ایمن سازی محل حادثه و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی اقدام نمودند.

احمد احمد‌نیا با بیان اینکه این حادثه یک مصدوم در بر داشته افزود: مصدوم که از ناحیه دست چپ و گردن دچار آسیب شده بودند توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

[su_frame align=”center”]سرعت زیاد خودروی سواری در بلوار لاکان رشت یک مصدوم به‌جای گذاشت - مهر ۱۳۹۵[/su_frame] [su_frame align=”center”]سرعت زیاد خودروی سواری در بلوار لاکان رشت یک مصدوم به‌جای گذاشت - مهر ۱۳۹۵[/su_frame] [su_frame align=”center”]سرعت زیاد خودروی سواری در بلوار لاکان رشت یک مصدوم به‌جای گذاشت - مهر ۱۳۹۵[/su_frame] [su_frame align=”center”]سرعت زیاد خودروی سواری در بلوار لاکان رشت یک مصدوم به‌جای گذاشت - مهر ۱۳۹۵[/su_frame]