در محور رشت‌-لاهیجان
سرعت زیاد جان راننده نیسان را گرفت

تصادف وانت نیسان

رشت رویایی- فرمانده پلیس راه گیلان از واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان و مرگ راننده آن بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه در محور رشت‌ ـ‌ لاهیجان خبر داد.

به گزارش فارس، مهیار رستگار امروز با اشاره به وضعیت راه‌های گیلان گفت: اکنون تمام محورهای گیلان باز است و تردد خودروها بدون محدودیت ترافیکی در آنها جریان دارد.

او با اشاره به بارندگی هوا و لغزندگی سطح جاده‌ها افزود: بارندگی موجب لغزندگی سطح جاده‌ها شده و توجه به این امر باید مورد تأکید رانندگان قرار گیرد.

فرمانده پلیس راه گیلان شرایط رانندگی در هوای بارانی را بسیار سخت دانست و افزود: کوچک‌ترین بی‌احتیاطی و تخطی از سرعت حوادث ناگواری را رقم می‌زند.

او به یک فقره تصادف رانندگی منجر به فوت در جاده‌های گیلان اشاره کرد و گفت: روز گذشته در بزرگراه رشت‌ ـ‌ لاهیجان یک دستگاه خودروی نیسان به دلیل تخطی از سرعت از مسیر راه منحرف و واژگون شد.

رستگار اضافه کرد: حادثه مذکور منجر به مرگ راننده شد در حالی که با رعایت سرعت مطمئنه به‌ویژه در شرایط بارانی و لغزندگی سطح جاده‌ها می‌توان سفری ایمن داشت.

او با بیان اینکه طبق اعلام هواشناسی از عصر امروز شدت بارندگی و برودت هوا را خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: توجه به لغزندگی سطح جاده‌ها در هنگام رانندگی امری ضروری است.

فرمانده پلیس راه گیلان عدم رعایت فاصله طولی را از عوامل بروز حوادث رانندگی در شرایط بارانی ذکر کرد و یادآور شد: رعایت سرعت مطمئنه و حد فاصله با خودروی جلویی ضروری است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz