سانحه رانندگی در صومعه‌سرا جان موتورسوار را گرفت

تصادف

رشت رویایی- فرمانده پلیس‌راه گیلان گفت: تصادف رانندگی وانت پیکان با موتورسیکلت در محور تنیان صومعه‌سرا یک کشته و مصدوم بر جای گذاشت. ق

به گزارش فارس، مهیار رستگار ظهر امروز در جلسه انتظامی استان با تشریح یک فقره تصادف رانندگی منجر به فوت در محور تنیان صومعه‌سرا، اظهار کرد: شب گذشته یک دستگاه وانت پیکان که در محور روستایی تنیان به ماسال در حال تردد بود به دلیل انحراف به چپ با یک دستگاه موتورسیکلت در مسیر مخالف، به شدت برخورد کرد.

او با بیان اینکه شدت تصادف مذکور موجب مرگ راکب ۴۵ ساله موتورسیکلت در دم شد، افزود: ترک‌نشین این موتور به شدت مجروح و پس از حضور عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده پلیس راه گیلان وقوع عمده تصادفات جاده‌ای در این استان را در تاریکی هوا عنوان کرد و گفت: عامل اصلی وقوع تصادفات در این اوقات رعایت نکردن مقررات توسط رانندگان است.

او از رانندگان وسایل نقلیه خواست تا همواره در طول مسیر رانندگی خود از انجام حرکات مخاطره‌آمیز و شتاب‌زدگی به شدت پرهیز کنند تا چنین حوادث دلخراشی رخ ندهد.

رستگار در ادامه از اعمال محدودیت در جاده‌های گیلان همزمان تعطیلی به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) خبر داد و گفت: به منظور تأمین نظم و امنیت جاده‌ها در تعطیلات پایانی هفته و افزایش حجم سفرها در این ایام، از اکنون پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته تا مسافران عزیز سفر ایمنی را در پیش داشته باشند.

او اضافه کرد: در طول اجرای طرح محدودیت ترافیک تردد انواع کامیون و تریلی به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه ۶ مرداد ماه جاری در محور قزوین‌ـ رشت ممنوع است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz