سامانه هواداری باشگاه سپیدرود راه‌اندازی شد

دیدار تیم‌های فوتبال سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک - شهریور ۱۳۹۵

رشت رویایی- مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به راه‌اندازی سامانه هواداری باشگاه سپیدرود گفت: سپیدرود تیمی قدیمی و ریشه‌دار است که با حمایت هواداران می‌تواند به حیات خود ادامه دهد.

به گزارش تسنیم، رادنی گفت: قرارداد رسمی همکاری باشگاه سپیدرود با سامانه هواداری به شماره ۳۰۹۰۱۳ در حال حاضر فعال و آماده سرویس‌دهی به هواداران سپیدرود است.

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود گفت: حضور هواداران در کنار سپیدرود و در حمایت از باشگاه محبوبشان در تمام عرصه‌ها همواره باعث قوت قلب بوده است، علاقه‌مندان با فرستادن عددهای ۲ یا ۵ به سرشماره ۳۰۹۰۱۳ ضمن دریافت اخبار روزانه باشگاه و شرکت در قرعه‌کشی‌های هفتگی و ماهانه می‌توانند از این طریق به تیم محبوب خود کمک می‌کنند.

او با اشاره به اینکه در حال حاضر این سامانه تنها پایگاه در میان اپراتورهای تلفن همراه است گفت: منافع حاصل از آن متعلق به سپیدرود بوده و پس از کسر هزینه‌ای به جهت سرویس و زیرساختی که از سوی شرکت همراه اول در اختیار گذاشته شده است در اختیار باشگاه قرار می‌گیرد.

رادنی به اینکه در این پروژه جوایز و هدایایی برای اعضاء در نظر گرفته شده است، اشاره و بیان کرد: بدیهی است استقبال دوستداران سپیدرود به این علت است که قصد حمایت از تیم محبوب خود را دارند و در نهایت توفیق سرخپوشان بهترین هدیه برای هواداران است.

مدیر رسانه‌ای سپیدرود همچنین گفت: قرار شده که در آینده نزدیک از این طریق و برای اعضای باشگاه هواداران، خدمات مختلفی ارائه شود و متعاقباً خبرهای خوبی در این‌باره اعلام می‌شود.
او ادامه داد؛ در حال حاضر نیز ارسال اخباری که مورد تائید باشگاه است به‌صورت اختصاصی از طریق این سامانه برای اعضاء صورت می‌گیرد.

دیدارسپیدرود را یک تیم مردمی با ریشه‌ای پنجاه ساله که در سراسر شمال کشور هوادار دارد خواند و اعلام کرد: هواداران سپیدرود از نسل‌ها و طبقات گوناگون جامعه هستند و کمک به این تیم می‌تواند موجب نشاط جمعی در سطح استان شود.

او افزود: امروز با تلاش خستی ناپذیر کادر فنی و غیرت مثال زدنی بازیکنان و پشتیبانی پرشمار هواداران، تیم سپیدرود به معنی واقعی کلمه با دست خالی در صدر لیگ دسته اول جای گرفته است و به نمایندگی از خانواده بزرگ سپیدرود از مسئولان دلسوز می‌خواهیم که از این تیم مردمی و قدیمی حمایت کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz