سامانه استعلام ارتباط بیمه‌ای تأمین اجتماعی گیلان راه‌اندازی شد

رشت رویایی- سازمان تأمین اجتماعی گیلان سامانه استعلام ارتباط بیمه‌ای راه اندازی و امکان بهره برداری سایردستگاه‌ها از آن را راه‌اندازی کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: این سامانه به  منظور پاسخگویی به طیف گسترده درخواست‌ها و استعلام‌های مراجع برون سازمانی اعم از مراجع قضائی و شبه قضائی، صندوق‌های بیمه‌ای، سازمان‌ها و نهادهای حمایتی و امدادی و … در ارتباط با بررسی وضعیت بیمه‌ای افراد سامانه‌ای با عنوان استعلام ارتباط بیمه ای  طراحی و آماده بهره برداری می‌باشد .

همچنین سازمان تامین اجتماعی گیلان  بر اساس تعداد مراجعین و یا مکاتبات بعمل آمده از سوی نهادها و سازمانهایی که درخصوص وضعیت پوشش بیمه‌ای افراد استعلام می‌کنند، نسبت به عقد تفاهم‌نامه و واگذاری بررسی وضعیت آنان را به دستگاههای مذکور اعلام آمادگی کرد.

این سرویس از طریق بستر اینترنت و آدرس isinsured.tamin.ir  در دسترس خواهد بود. لذا به منظور راه اندازی و استفاده سازمانهای متقاضی، لازم است پس از عقد تفاهم‌نامه فی‌ما‌بین تامین اجتماعی استان و بالاترین مقام استانی طرف مقابل، فهرست اسامی و مشخصات کاربران مد نظر به منظور اعطای دسترسی به سامانه ارائه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *