[su_frame align=”center”]سپیدرود جدید[/su_frame]رشت رویایی- بازی تیم های سپیدرود رشت و پیکان تهران ۹۰ دقیقه زودتر آغاز می شود

مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود رشت گفت : بنا به درخواست باشگاه سپیدرود رشت و با هماهنگی های انجام شده با سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ، دیدار تیم های سپیدرود رشت و پیکان تهران ۹۰ دقیقه زودتر انجام می شود.

رادنی دیدار گفت: این مسابقه با موافقت تیم پیکان تهران ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه روز جمعه برگزار خواهد شد .

او ادامه داد: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پیکان تهران در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور ، در ورزشگاه شهید عضدی رشت مقابل هم قرار می گیرند.

او یادآور شد: همچنین بنا به اعلام هیات فوتبال استان گیلان به دلیل مرمت بخشی از سکوهای ورزشگاه شهید عضدی ، در این دیدار همانند بازی تیم های سپیدرود رشت و سیاه جامگان بلیط فروشی کمتری خواهد شد.

او اضافه کرد: امیدواریم سپیدورد رشت با حمایت طرفداران خود و با ارائه یک بازی زیبا بتواند تیم پیکان را مغلوب کند تا اولین پیروزی خود در رقابت های لیگ برتر را جشن بگیرد.

پیش از این قرار بود این بازی، ساعت ۲۱ شامگاه جمعه برگزار شودکه به ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه تغییر پیدا کرد.

تا پایان هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ، تیم پیکان تهران با کسب ۲ امتیاز در مکان سیزدهم و تیم سپیدرود رشت بدون امتیاز به همراه تراکتورسازی تبریز در انتهای جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ، ۱۶ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.