[su_frame align=”left”]دستگیری - بازداشت[/su_frame]

رشت رویایی- فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از شناسایی و دستگیری دو سارق موتورسیکلت با ۵۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عزیزالله قربانی، گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد موتورسیکلت در شهرستان رامسر و شهرستان‌های هم‌جوار، پیگیری ویژه این پرونده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و تقویت گشت‌های انتظامی دو سارق حرفه‌ای را شناسایی و در اقدامی عملیاتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی رامسر گفت: متهمان در بازجویی‌های صورت گرفته تاکنون به ۵۹ مورد سرقت در شهرستان‌های رامسر، تنکابن، عباس آباد، چالوس، رودسر، لنگرود و لاهیجان اعتراف کردند.

سرهنگ قربانی در ادامه توضیح داد: با دستگیری این دو متهم از راز سرقت ۴۵ دستگاه موتورسیکلت، چهار دستگاه دوچرخه، چهار دستگاه علف تراش، دو دستگاه سمپاش، یک دستگاه دریل برقی، یک دستگاه جوش برقی، یک دستگاه موتور آبکش، یک دستگاه موتوربرق و یک دستگاه سنگ فرز در این شهرستان‌ها پرده برداشته شد.

او گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و با صدور حکم قضائی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی رامسر با اشاره به این که هوشیاری مردم در برابر مجرمان، از حضور مقتدرانه پلیس هم کارآمدتر است به همشهریان توصیه کرد: در صورت شناسایی مجرمان و یا مواجهه با افرادی که قصد ایجاد ناامنی در شهرستان را دارند سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ مراتب را به پلیس اعلام کنند.