سارقان مسلح طلافروشی املش دستگیر شدند

دستگیری

رشت رویایی- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به یک فقره سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در املش گفت: با پی‌جویی‌های فنی و تخصصی پلیس، سارقان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ محمدرضا جعفری با اشاره به اینکه روز یکشنبه حدود ساعت ۴ بعد از ظهر سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در املش انجام شد گفت: سه سارق مسلح اقدام به سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در املش کردند که به ادعای طلافروش حدود دو کیلوگرم طلا از او سرقت شد.

او با اعلام اینکه بعد از انجام سرقت، پلیس با پی‌جویی‌های فنی و تخصصی موفق به شناسایی سارقان شد افزود: بعد از دستگیری و بازجویی یکی از سارقان که ساکن املش بود، دو سارق دیگر که از استان‌های همجوار بودند نیز دستگیر شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان تصریح کرد: پلیس طلاهای سرقت شده و سلاح کلاشینکف را نیز در مخفیگاه سارقان واقع در رامسر کشف و ضبط کرد.

سرهنگ جعفری خیرخواه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در شب‌های مبارک قدر قرار داریم با عنایت خداوند و دعای خیر مردم موفق شدیم سارقان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگیر کنیم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان از شهروندان خواست ضمن توجه به هشدارهای پلیس و عدم اعتماد به افراد غریبه از نگهداری وجه نقد و اشیای با ارزش در مغازه، خودرو و منزل خودداری کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz