رکورد شکست‌ناپذیری ملوان در انزلی مقابل تراکتورسازی شکسته شد
زور ملوان به تراکتورسازی نرسید

هواداران ملوان

رشت رویایی- تیم‌های فوتبال ملوان در رقابت‌های جام حذفی با شکست مقابل تراکتورسازی تبریز از صعود به مرحله بعد بازماند.

به گزارش رشت رویایی، در ادامه مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۵ تیم ملوان در انزلی میزبان تراکتورسازی تبریز بود که این بازی را با یک گل به حریف تبریزی خود واگذار کرد.

در دقیقه ۲۱ محمد ایران پوریان روی اشتباه مدافعان ملوان تک‌گل بازی را برای تراکتورسازی به ثمر رساند تا شاگردان امیر قلعه نوعی به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند.

تیم ملوان در این بازی با ترکیب ایمان صادقی، مهدی رستمی، حامد نورمحمدی، عزیز معبودی، فرزاد جعفری، محمد آبشک، سعید یوسف زاده، رضا اعتمادی، پوریا غلامی و حسین شنانی مقابل تراکتورسازی به میدان رفت.

در نیمه نخست ملوان نتوانست بازی خوبی را به نمایش بگذارد و تیم پرمهره تراکتور در نیمه نخست سوار بازی بود و توانست از کم‌تجربگی بازیکنان جوان ملوان استفاده کند و با پیروزی به رختکن برود.

خطرساز ظاهر شود و حتی تا مرز باز کردن دروازه تراکتورسازی پیش رفت که با محمدرضا اخباری با واکنشی زیبا دروازه‌اش را بسته نگاه داشت. همچنین در نیمه دوم صحنه‌های مشکوکی در محوطه جریمه تراکتور و همچنین در جریان بازی رخ داد که در دو صحنه بازیکنان ملوان معتقد به پنالتی بودند اما داور مسابقه چنین اعتقادی نداشت تا این دیدار با همان تک گل نیمه نخست به سود تبریزی‌ها به‌پایان برسد.

در افتخارات تیم ملوان قهرمانی ۲ دوره رقابت‌های جام حذفی دیده می‌شود. اما تیمی که در رقابت‌های جام حذفی معمولاً در حد یک مدعی ظاهر می‌شد این بار حذف زود هنگامی داشت. ملوان پیش‌ازاین دیدار تاکنون در انزلی به تیم تراکتورسازی نباخته بود اما با این باخت این رکورد هم همچون دیگر رکوردهای مثبتی که طی سال‌های اخیر به ثبت رسانده بود، شکسته شد.

گفتنی است تنها نماینده گیلان که در رقابت‌های جام حذفی باقی‌مانده شهرداری فومن است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz