زورگیری از مردم با شوکر

شوکر

رشت رویایی- مردی که با معرفی خود به عنوان مامور دولتی اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کرد با تلاش ماموران سرکلانتری هشتم پلیس پایتخت دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت گفت: با ارایه شکایت های مکرر از سوی شهروندان ساکن محدوده وحدت اسلامی مبنی بر زورگیری و سرقت اموالشان از سوی یک جاعل مامورنما، پرونده ای در کلانتری تشکیل و تیمی از ماموران این یگان برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

سرهنگ سیروس کتابعلی افزود: در بررسی های انجام شده از مالباختگان و دوربین های مستقر در محدوده های مورد سرقت چهره و مشخصات ظاهری متهم به دست آمد و پس از چند شبانه روز تعقیب و مراقبت و تحقیقات در این زمینه ماموران موفق شدند وی را در محدوده خیابان ابوسعید شناسایی کنند.

او  ادامه داد: این متهم که در حال زاغ زنی و منتظر فرصت برای سرقت و زورگیری از شهروندان بود با دیدن ماموران متواری گشت اما در نهایت پس از چند دقیقه تعقیب و گریز دستگیر شده و به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید منتقل شد.

سرهنگ کتابعلی خاطر نشان کرد: متهم در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت و به جرم خود مبنی بر جعل عنوان و سرقت از شهروندان اعتراف کرد و در بازرسی از وسایل همراه وی یک عدد شوکر، ۲۵ عدد دستبند طلا و مقادیری مواد مخدر کشف و به همراه پرونده راهی دادسرا شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz