مرد ایرانی به اتهام قتل همسرش در استرالیا بازداشت شد

رشت رویایی- پلیس استرالیا یک مرد ایرانی را که احتمال داده می شود پناهجو باشد، به اتهام قتل همسرش با ضربات چاقو دستگیر کرد.

به گزارش دیلی‌میل، پلیس شهر ایالت ‘نیو ساوت ولز’ استرالیا پس از دریافت تماس های مکرر پدر نگران ‘نسرین.الف’ سرانجام تصمیم به بازرسی از خانه دختر این فرد می‌گیرد که بارها از ایران با پلیس تماس گرفته بود.

پلیس صبح روز پنجشنبه جسد بی‌جان این زن ۳۵ ساله را در خانه اش در حومه شرقی شهر سیدنی پیدا کرد.

مرد ایرانی به اتهام قتل همسرش در استرالیا بازداشت شد

پلیس همسر ۴۲ ساله ایرانی مقتول را به عنوان متهم اصلی قتل دستگیر کرده است و صبح روز جمعه دادگاه اولیه این فرد برگزار شد. جلسه بعدی دادگاه در روز ۲۴ نوامبر (چهارم آذر) برگزار می شود.

گزارش های اولیه پلیس نشان می دهد این زن ایرانی بر اثر جراحات ناشی از ضربات متعدد چاقو جان خود را از دست داده است.

به گفته پلیس، پدر ناتنی مقتول پس از دریافت تماس از سوی همسر مقتول مضطرب شده و چند باره از پلیس استرالیا خواسته است خانه دخترش را بازرسی کند.

او در گفت وگو با شبکه خبری ۹ استرالیا گفت: ما می دانستیم اتفاقی برایش افتاده است. ما می‌دانستیم و به همین دلیل به پلیس زنگ زدیم.

او ادامه داد: نخستین باری که تماس گرفتیم آنها (پلیس) توجهی نکرد. من دوباره تماس گرفتم و آنها تصمیم گرفتند به خانه دخترم بروند.

پلیس سلاحی را که گفته می شود از آن برای قتل این زن ایرانی استفاده شده، در میان زباله های ساختمان پیدا کرده است. پلیس معتقد است قاتل پس از قتل این چاقو را درون سطل زباله انداخته است.

پلیس گفته است این زن و شوهر ایرانی طی چهار سال گذشته با ‘روادید بریجینگ’ در استرالیا زندگی می کردند. روادید بریجینگ روادید موقتی است که به فرد اجازه می دهد برای مدت زمانی مشخص در استرالیا اقامت کند.

‘مارک فیتزگرالد’ مقام پلیس ایالت ‘نیو ساوت ولز’ در این خصوص گفت: ما احتمال می دهیم خشونت خانگی باعث بروز این قتل شده است، حال آنکه این زوج سابقه خشونت خانگی در پلیس ندارند.

همسایه های مقتول گفته اند دو روز پیش از پیدا شدن جسد از خانه این زوج صدای مشاجره شنیده‌اند.

 

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz