[su_frame align=”left”]بابک زنجانی[/su_frame]

رشت رویایی- وکیل زنجانی گفت: موکلم طی هفته گذشته به دلیل عارضه گوارشی دو بار به بیمارستان آتیه تهران منتقل شده است و در یک نوبت آن هم نیمی از روز در بیمارستان بستری بود.

به گزاش ایلنا، رسول کوهپایه‌زاده با اشاره به آخرین وضعیت بابک زنجانی گفت: موکلم طی هفته گذشته به دلیل عارضه گوارشی دوبار به بیمارستان آتیه تهران منتقل شده است و در یک نوبت؛ آن هم نیمی از روز در بیمارستان بستری بوده و تحت معاینه و آزمایش‌های پزشکان قرار گرفته است.

او ادامه داد: در ادامه روند درمان بیماری گوارشی آقای زنجانی پزشک برای وی دارو تجویز کرده و اگر درمان با دارو پاسخ نداد احتمال عمل موکلم وجود دارد.

وکیل زنجانی همچنین گفت: روال بر این است که وقتی زندانی به خارج از زندان منتقل می‌شود، پزشک داخل زندان این مجوز را صادر کند و اگر قرار بر ماندن در بیمارستان باشد، باید با مقام قضایی هماهنگ شود و در صورت حاد بودن حال زندانی بیمار به بیمارستان منتل می‌شود.

کوهپایه‌زاده در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مورد آخرین وضعیت شرکای خارجی زنجانی در خصوص آمادگی برای پرداخت بدهی‌های او گفت: رسماً اعلام کردیم آمادگی پرداخت بدهی‌های آقای زنجانی از سوی شرکای خارجی او وجود دارد و نامه این آمادگی را هم به مراجع ذی‌صلاح دادیم.

او درپایان گفت: من اخیراً هم با شرکای خارجی آقای زنجانی صحبت کردم و به آن‌ها اعلام کردم که آماده باشند تا در صورت نیاز به ایران بیایند و حضوراً آمادگی خود را برای پرداخت بدهی‌های زنجانی به مراجع قضایی اعلام کنند.