رشت رویایی-  رییس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه تلاش همکاران راهداری، محورهای مواصلاتی استان باز است و محدودیت ترافیکی نداریم، گفت: تیم گشت پاسگاه جمال آباد در محور آزاد راه لوشان یک دستگاه سواری زانتیا را با بیش از ۷۴ میلیون ریال جریمه متوقف کردند.

سرهنگ مهیار رستگار، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت‌ راه‌های استان در پی بارش برف، اظهار کرد: با تلاش همکاران راهداری، محورهای مواصلاتی استان باز است و محدودیت ترافیکی نداریم.

رییس پلیس راه استان با بیان اینکه مسافران جهت اطلاع از وضعیت ترافیکی راه‌های استان می‌توانند با شماره گویا ۱۴۱ تماس حاصل نمایند، گفت: پلیس راه استان اقدامات لازم جهت سهولت تردد وسایل نقلیه در جاده‌ها گیلان را انجام داده است.

سرهنگ رستگار ادامه داد: تیم گشت پاسگاه جمال آباد در محور آزاد راه لوشان یک دستگاه سواری زانتیا را که از تهران به مقصد گیلان در حال حرکت بود را  به علت تخطی از سرعت مطمئنه توقیف و مدارک آن را مورد بررسی قرار می‌دهند.

وی افزود: مامور پلیس راه وضعیت تخلفاتی خودرو و نمره منفی راننده را از سامانه تخلفات رانندگی راهور ناجا استعلام و خودروی زانتیا را با ارتکاب ۱۸۶ فقره تخلف و مبلغ  ۷۴ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل می‌کند.