سرمربی داماش گیلان:
روی حمایت هواداران حساب بازکرده‌ایم

رامیز محمدوف

رشت رویایی- سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: هدف ما این است که به لیگ‌های بالاتر صعود کنیم.

به گزارش ایرنا، رامیز محمداف افزود: موفقیت داماش از هر چیزی مهم‌تر است و امیدواریم که بتوانیم امسال از رقابتهای لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول صعود کنیم و بهترین پاسخ را به هواداران داماش بدهیم.

او ادامه داد: خوشبختانه تمرینات تیم فوتبال داماش گیلان طبق برنامه درنظرگرفته شده انجام می‌شود و میزان آمادگی تیم نیز در حال حاضر به مرز ۷۰ درصد رسیده و امیدوارم تا شروع مسابقات به شرایط آرمانی و لازم برسیم.

رامیز محمداف افزود: با توجه به اینکه تیم از تمرینات بدن‌سازی خارج شده، بدن‌های بازیکنان هنوز به آن شادابی لازم نرسیده و هدف ما این است که تا قبل از آغاز رقابت‌های لیگ دسته دوم، بازیکنان به شرایط دلخواه کادر فنی برسند.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در ادامه با اشاره به برپایی اردوی آمادگی در تهران و برگزاری دیدارهای تدارکاتی بیان کرد: خوشبختانه بازی‌های دوستانه خوبی را انجام دادیم و این دیدارها به ما کمک کرد تا شناخت خوبی روی ترکیب و وضعیت تیم پیدا کنیم و با رفع نقایص برای مسابقات آماده شویم.

محمداف که خود سابقه حضور در فوتبال رشت و باشگاه داماش گیلان را دارد، خاطرنشان کرد: برای حضور قدرتمند در رقابت‌های لیگ دسته دوم، روی حمایت هواداران حساب بازکرده‌ایم و از آنان انتظار داریم تا پایان فصل از داماش حمایت کنند.

او در پایان گفت: فوتبال پر از اتفاقات است و در بازی‌ها نیز برد و باخت وجود دارد اما مهم این است که در نهایت به هدف خود برسیم.

نظرات

1 دیدگاه برای "سرمربی داماش گیلان:
روی حمایت هواداران حساب بازکرده‌ایم"

آگاه‌سازی از
680

مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین رأی
سبحان
6 ماه 24 روز پیش

به امید موفقیت داماش در دیدارهای پیش رو

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی داماش گیلان
http://damashguilan.ir
داماش گل بزن،رشتی ها بی قرارن بزن کف قشنگه رو

wpDiscuz