رونمایی از تندیس سیروس قایقران در هجدهمین سالگرد درگذشت کاپیتان

رشت رویایی- رئیس هیات فوتبال شهرستان انزلی از رونمایی از تندیس سیروس قایقران در هجدهمین سالگرد درگذشت کاپیتان اسبق تیم ملی در این شهر ساحلی خبر داد.

سیروس قایقران

محمود رمضانی با اشاره به تشکیل ستاد بزرگداشت سیروس قایقران در بندرانزلی اظهار کرد: علاوه بر رونمایی از تندیس، هشتمین همایش بزرگداشت سیروس قایقران نیز در سالن همایش‌های اداره ارشاد انزلی برگزار می‌شود.

او خاطر نشان کرد: در بین دو نیمه دیدار ملوان بندرانزلی مقابل پرسپولیس تهران نیز مراسم ویژه‌ای به جهت گرامیداشت یاد این فوتبالیست نام‌آور در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می‌شود.

سیروس قایقران در سال ۱۳۵۶ و در سن ۱۶ سالگی به عنوان یکی از مهره‌های اصلی در تیم‌های نوجوانان و جوانان ملوان استعداد خود را به نمایش گذاشت و در سال ۱۳۶۳ به تیم ملی دعوت شد و در سال ۶۷ تنها فوتبالیست شهرستانی بود که بازوبند کاپیتانی تیم ملی ایران دربازی مقابل قطر به بازوی او بسته شد.

اوایل سال ۷۷ در راه بازگشت از تعطیلات نوروزی در حالیکه همراه فرزند، همسر و برادر همسرش با اتومبیل خود عازم تهران بود، حوالی امامزاده هاشم در اثر تصادف خود و فرزندش (راستین) جان به جان‌آفرین تسلیم کردند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz