گیلانی‌ها صدر جدول را از سپیدرود گرفتند
روز خوب نمایندگان گیلان در هفته یازدهم لیگ آزادگان

تیم فوتبال ملوان

رشت رویایی- در هفته یازدهم رقابت‌های دسته اول فوتبال کشور، لیگ آزادگان، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در یک بازی خانگی مقابل بادران تهران توانست با گل دقایق پایانی سه امتیاز بازی را کسب کند.

به گزارش رشت رویایی، تیم ملوان بندرانزلی در هفته یازدهم لیگ آزادگان میزبان بادران تهران بود که با تک گل پوریا غلامی در دقیقه ۸۷ بازی، موفق شد با پیروزی زمین بازی را ترک کند.

در این دیدار محمد مایلی‌کهن تیم خود را با ترکیب ایمان صادقی صادق صادقی، مهیار زحمتکش، مهدی رستمی، فرزاد جعفری -محمد آبشک، سعید یوسف زاده -یاسر وکیلی، حسین قنبری، پوریا غلامی -شاهین ثاقبی به میدان فرستاد.

دو تیم در این دیدار، بازی محتاطانه‌ای را در دستور کار خود قرار دادند و توپ در اکثر دقایق این دیدار در میانه میدان جریان داشت. بادران با عقب نشستن سعی داشت یاران ملوان را پیش بکشد تا روی ضدحملات بتواند به گل برسد که با هوشیاری هافبک‌های دفاعی و مدافعان ملوان به این هدف نرسید.

در دقایق پایانی تیم ملوان فشار را روی دروازه بادران بیشتر کرد و توانست دو موقعیت خطرناک به روی دروازه بادران ایجاد کند اما با بی‌دقتی مهاجمان این موقعیت‌ها از دست رفت. ولی در نهایت در دقیقه ۸۷ پاس طلایی شاهین ثاقبی در عمق دفاع حریف، با فرار عالی پوریا غلامی همراه شد و این بازیکن با ضربه‌ای هوشمندانه تک گل ملوان را به ثمر رساند تا یک بار دیگر شاگردان مایلی‌کهن در خانه خود موفق شوند ۳ امتیاز کامل بازی را کسب کنند.

ملوان با احتساب این ۳ امتیاز خانگی با کسب ۲۱ امتیاز توانست خود را تا رده سوم و با فاصله یک امتیازی صدر جدول بالا بکشد.

تیم سپیدرود رشت نیز در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ آزادگان میهمان راه‌آهن تهران بود که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا سپیدرود صدرنشین جای خود را در صدر جدول به خونه به خونه دهد.

سپیدرود در این دیدار با ترکیب سید محمد حسینی، هادی تامینی، سید هادی موسوی، شایان مصلح، حسین کعبی (از دقیقه ۴۰ سهیل حق شناس)، محمدرضا الماسخاله، محمد دادرسی، محمد رستمی، میثم فردوسی، احسان عبدی، میلاد قربانزاده به میدان رفت.

در نیمه نخست تیم راه‌آهن از روی یک ضربه شروع مجدد توانست به گل برسد که با بالا رفتن پرچم کمک‌داور این گل مردود اعلام شد. در ادامه تیم سپیدرود صاحب توپ و میدان بود اما نتوانست موقعیت خطرناکی را روی دروازه حریف ایجاد کند و بیشتر زمان مسابقه جنگ دو تیم در میانه میدان بود.

در نیمه دوم نیز سپیدرود بازی را هجومی آغاز کرد و در حالی‌که می‌توانست در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم به گل برسد اما میثم فردوسی پاس عالی میلاد قربانزاده در محوطه شش قدم راه‌آهن را در حالی‌که به جز دروازه‌بان مانعی پیش رو نداشت، با بی‌دقتی به آسمان زد تا این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

سپیدرود با یک امتیاز این مسابقه ۲۲ امتیازی شد و با توجه به تفاضل کمتر نسبت به خونه به خونه به رده دوم سقوط کرد.

گفتنی است، تیم خونه به خونه داربی مازندران را مقابل نساجی برگزار کرد که با گل‌های بازیکنان سابق ملوان، محمد غلامی و جلال رافخایی، توانست جای سپیدرود را در صدر جدول بگیرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz