روایت رضا کیانیان از حضور مجری من و تو در جشنواره فجر

رضا کیانیان

رشت رویایی- ترکش‌های حضور منصوره حسینی مجری زن شبکه ماهواره‌ای من و تو در بین‌الملل فجر همچنان ادامه دارد.

بعد از انتشار خبر دستگیری و سپس آزادی این مجری با قرار وثیقه حالا رضا کیانیان که مدیر کاخ بین‌الملل فجر بود در گفتگویی با اعتماد از فضای پر از نگرانی گفته که در روز بعد از انتشار خبر حضور این مجری بر برخی مدیران جشنواره سایه افکنده بود.

کیانیان می‌گوید: یک روز من رفتم جشنواره و دیدم یکی از دوستان ما که کارش بیشتر به بخش روابط عمومی مربوط می‌شد خیلی نگران و ناراحت است. پرسیدم چی شده؟ گفت خانمی که گویا در شبکه من و تو کار می‌کرده به محیط جشنواره آمده و اینجا دیده شده. حالا نوشتند که چرا او را راه داده‌اید؟ چگونه باید بروم و توضیح بدهم.

وی ادامه می‌دهد: گفتم خب به ما چه مربوط است؟! مگر هرکس که می‌آید توی جشنواره به لحاظ سیاسی و اجتماعی و خانوادگی باید او را بررسی کنیم؟ مگر ما نیروی انتظامی هستیم؟ یا مگر وزارت اطلاعات هستیم؟ ما فقط جشنواره‌ایم! به ما ربطی ندارد کی می‌آید و کی می‌رود. هر کسی که آزاد است در این کشور تردد کند آزاد است که به جشنواره هم بیاید.

کیانیان خاطرنشان می‌سازد: این یک حق شهروندی است! آن خانم هم اگر آزاد است که در کشور ایران تردد کند، خب چرا نباید بتواند اینجا بیاید؟! ارگان‌های دیگری هستند که این موضوعات را پیگیری می‌کنند. هر وقت به‌طور مشخص نهادها و ارگان‌های مربوطه از ما توضیح خواستند ما حتماً جواب می‌دهیم. من جواب نمی‌دهم به این حرف‌ها. چون از اساس این حرف‌ها قرار است بحث را منحرف کند. وقتی هم بحث منحرف شد هر کسی می‌تواند هر حرفی بزند. پس بهتر است راجع به اصل مطلب حرف بزنیم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz