روایت بازیگر معروف از حادثه فرودگاه آتاتورک

رشت رویایی- امیرحسین رستمی، ریما رامین‌فر و مهران احمدی سه بازیگر سرشناس کشورمان در فرودگاه آتاتورک استانبول حضور داشتند و خوشبختانه قبل از شروع انفجارهای تروریستی آنجا را ترک کردند. اما روایت فرودگاه آتاتورک را لحظاتی پیش از انفجار از زبان مهران احمدی بخوانید.

مهران احمدی

مهران احمدی بازیگر سینما در خصوص حضور ریما رامین فر، امیرحسین رستمی و خودش در فرودگاه ترکیه و انفجاری که رخ داد، گفت: همه ما برای انجام یکسری کارها به ترکیه رفته بودیم که در روز واقعه به استانبول آمدیم و در فرودگاه منتظر پرواز نشستیم.

مهران احمدی همچنین گفت: قبل از پرواز به ایران، کیف دستی ریما رامین فر که پاسپورت و بقیه مدارک او در آن بود گم شد و به اتفاق گفتیم، اگر پیدا نشد شب در فرودگاه آتاتورک می‌مانیم و فردا از طریق کنسول گری برای دریافت پاسپورت و بقیه مدارک او اقدام می‌کنیم؛ چون از آنجایی که رامین فر مدارک نداشت نمی‌توانستیم به هتل بازگردیم.

او در ادامه گفت:نمی‌دانم چه چیزی باعث شد که بیکار ننشینیم و پیگیر پیدا شدن پاسپورت رامین فر شویم. حدس زدیم که به احتمال زیاد کیف درون تاکسی افتاده باشد. خوشبختانه تاکسی که ما را به فرودگاه آتاتورک آورد، متعلق به هتل محل اقامت ما بود و از آن طریق توانستیم تاکسی را پیدا کرده و کیف با محتویات آن را برگردانیم.

این بازیگر گفت: ساعت دو بود که از فرودگاه آتاتورک ترکیه به سمت ایران پرواز کردیم که ظاهراً دو ساعت بعد از ما این انفجار رخ داد و الان بقیه بچه‌ها به‌جز من که در شمال ایران هستم، در تهران حضور دارند.

گفتنی است؛ امیر حسین رستمی، ریما رامین فر و مهران احمدی ساعتی قبل از این انفجار در فرودگاه آتاتورک ترکیه حضور داشتند. این حادثه شب گذشته اتفاق افتاد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz