نامه‌ی سرگشاده‌ی مدیر برنامه‌ی مهدی یراحی به شهردار رشت
رشت جدید، مدیون شماست

527723489201164804

رشت رویایی- در ادامه حمایت‌ها از شهردار رشت که قرار است صبح پنجشنبه در شورای شهر استیضاح شود، مدیربرنامه مهدی یراحی، خواننده سرشناس در نامه‌ای سرگشاده به دکتر سید محمدعلی ثابت‌قدم، از عملکرد او تمجید کرد. در نامه او آمده است:

جناب آقای دکتر ثابت‌قدم

شهردار محترم کلانشهر رشت

با سلام

این روزها همه‌جا صحبت از استیضاح حضرتعالی ست،

نامه‌نگاری با شهرداری که شاید تا چند روز آینده پسوند معزول را یدک بکشد کار چندان آسانی نیست،

دقیقاً به مانند امپراتوری که با خیانت هم‌رزمان در انتظار معجزه‌ای برای پیروزی در جنگی نابرابر است.

جناب آقای شهردار، شهر رشت طی تمام سال‌های گذشته بی‌اغراق به دلیل بی‌توجهی و بی‌مبالاتی همکاران سابق و فعلی شما به مثابه بیماری بود متورم که از شدت بی‌تحرکی دچار زخم بستر شده با انبوهی از دمل‌های چرکین بدون هیچ امیدی به نظاره نابودی خود نشسته بود.

بی‌شک دوا و درمان این بیمار رو به زوال بدون درد و خونریزی امکان‌پذیر نبوده و نیست و کما رفتن آن نیز محتمل است،

رشت شاید تنها شهری بود که طی ۳۷ سال گذشته کمترین تغییر را تجربه کرد و آن‌چنان دچار رکود و سکون بود که حتی شهروندانش هم به این وضعیت انس و الفت پیدا کردند و مسئولیت شهردار و شهرداری برایشان در آسفالت کردن خیابان، جمع‌آوری زباله و آب دادن به فضای سبز و دریافت عوارض خلاصه می‌شد!

جناب آقای دکتر، امروز اما شما اتفاقی را رقم زدید که بدون شک نام شما در تاریخ این شهر ثبت خواهد شد،

شما باعث شدید شهروندان این شهر اتفاقاتی را تجربه کنند که شاید هرگز تصورش را نمی‌کردند روزی این رشت هم تجربه‌اش کند حتی اگر برخلاف منافع کوتاه‌مدتشان بود.

اما اتفاق اصلی این شهر نه تغییرات و برنامه‌های بلندمدت و طرح‌های گسترده شما برای بازآفرینی رشت و نه تلاش بی‌وقفه شما برای توسعه پایدار و تغییر چهره پیر و خموده شهر بلکه حساس کردن شهروندان نسبت به حقوق خود و در نتیجه آن همراهی و حمایت اکثر قریب به اتفاق شهروندانی می‌باشد که این روزها به شکل گسترده‌ای به هر شکل ممکن مخالفت خود را با اقدام غیرمنطقی شورا و حمایت خود را از عملکرد جنابعالی اعلام کرده‌اند.

جناب اقای شهردار، شاید باورش سخت باشد اما همین شهروندانی که امروز اینچنین در حمایت از شما متحد شده و آماده هر اقدامی می‌باشند، به سختی نام شهرداران قبل از شما را بدانند و یا در خاطر سپرده باشند.

بی‌شک شما محبوب‌ترین شهردار تاریخ شهر رشت هستید که به دلیل عملکردتان به این مهم دست پیدا کرده‌اید که این موضوع پاسخ محکمی به اقدام تأسف برانگیز شورای شهر در تقابل با توسعه کلان‌شهر رشت و مقابله با خواست قاطبه شهروندان می‌باشد که بی‌شک منجر به رفوزه شدن و استیضاح اعضای شورای شهر رشت در نزد افکار عمومی گردیده است که نتیجه آن در انتخابات بعدی شورا قطعاً هویدا خواهد شد.

شما تنها شهرداری هستید که نامش در خاطر شهروندان ماندگار شده و رشت جدید مدیون شماست، مبارکتان باشد.

تو قلب من یه امپراتوره…

فرهاد گوی‌آبادی

مدیر برنامه مهدی یراحی

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz