رشت برای پذیرش مهمان نوروزی آماده نیست/ کنده‌کاری‌هایی که در شهر دیده می شود نگران‌کننده است

رشت رویایی- فرمانده انتظامی رشت با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود، شهر رشت برای پذیرش مهمان نوروزی آماده نیست گفت: کنده‌کاری‌هایی که در شهر دیده می شود نگران‌کننده است.

به گزارش فارس، رحیم شعبانی عصر امروز در نشست ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان رشت با اعلام آمادگی شهرستان در پذیرایی از مهمانان نوروزی مطرح کرد: اقدامات لازم جهت امنیت شهروندان و گردشگران صورت گرفته است و نیروی انتظامی با آمادگی کامل حافظ جان و مال مردم با همکاری آنان خواهد بود.

او با بیان اینکه روان‌سازی ترافیکی درون‌شهری و برون‌شهری یکی از اولویت‌های تسهیل‌کننده برای گردشگران شهروندان است گفت: علاوه بر ایجاد امنیت شهروندان و گردشگران، حفظ امنیت دستگاه‌ها و ادارات که در این ایام تعطیل می‌باشد نیز برای پلیس دارای اهمیت است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه بسیاری از مدارس در این ایام بدون سکنه و بدون سرایدار هستند اضافه کرد: شایسته است مدارسی که دارای سرایدار نیست مراقبت‌های لازم را انجام داده و اشیاء قیمتی را به اماکن امن منتقل کنند.

او با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود، شهر رشت برای پذیرش مهمان نوروزی آماده نیست گفت: کنده‌کاری‌هایی که در شهر دیده می شود نگران‌کننده است.

شعبانی با بیان اینکه مردم به همه مسئولین دسترسی نداشته و نمی‌توانند همه مطالبات خود را بازگو کنند مطرح کرد: کنده‌کاری‌هایی در شهر دیده می شود که رفع آن اصلا هزینه‌ای ندارد و باید با رفع آن گله مندی مردم از نظام و مسئولین را کاهش دهیم.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به مجوز برخورد نیروی انتظامی جهت توقیف ماشین‌های دولتی در پارکهای غیرقانونی اضافه کرد: پلیس با رافت با این موضوع برخورد کرده است و لازم است مدیران استان رفتار غیرقانونی از خود نشان ندهند تا مورد سوژه برخی از رسانه ها نشوند.

او با بیان اینکه لیست اماکن اقامتی از جمله حوزه آموزش‌وپرورش در اختیار نیروی انتظامی قرار گیرد گفت: امیدواریم که با تعامل و همکاری بتوانیم به شایستگی از میهمانان نوروزی استان گیلان پذیرایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *