رشت رویایی- رژه خودرویی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر رشت برگزار شد.

به گزارش ایرنا با برگزاری این رژ، نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت به همراه دستگاه های سبک، سنگین و نیمه سنگین در سطح این کلانشهر توان و آمادگی خود را برای مقابله با حوادث احتمالی به نمایش گذاشتند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر رشت گفت: این مراسم با هدف به نمایش گذاشتن تجهیزات، ماشین آلات و توانایی نیروهای عملیاتی این سازمان برگزار شد.

بابک رمضانی با بیان این که آتش نشانان کلانشهر رشت همواره برای ارائه خدمات به مردم در هنگام بروز حوادث آماده هستند، گفت: مراسم میثاق با شهدای دفاع مقدس و گلباران قبور مطهر شهدا روز گذشته با حضور جمعی از آتش نشانان در گلزار شهدای رشت به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز ایمنی و آتش نشانی برگزار شد.
در پیام فرامرز جمشید پور سرپرست شهرداری کلانشهر رشت نیز که به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی منتشر شده ضمن تبریک این روز، آمده است: آتش نشانی یکی از مشاغل خاص و مهم و در عین حال سخت و مخاطره آمیز است، آتش نشانان با به خطر انداختن جان خود از سلامت افراد ، اموال و محیط زیست حفاظت می کنند.
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر رشت، دارای ۱۳ ایستگاه آتش نشانی و ۳۲۷ نیرو است.

تجدید میثاق با شهدای آتش نشان رشت

همچنین روز گذشته یروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت به همراه اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با شهیدان آتش نشان در گلزار شهدای رشت به مناسبت هفته دفاع مقدس و ۷ مهر روز ایمنی و آتش نشانی تجدید میثاق کردند.