رشت رویایی- سرپرست سازمان حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری رشت از راه‌اندازی کاروان رایگان «رشت‌گردی» در نوروز سال ۹۵ توسط این سازمان در شهر رشت خبر داد.

[su_frame]مرتضی شریفی[/su_frame]

مرتضی شریفی امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه کاروان «رشت‌گردی» توسط سازمان حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری رشت در نوروز سال ۹۵ در این شهر برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: از سوم فروردین‌ماه جاری کاروان مذکور در سه بخش مختلف راه‌اندازی می‌شود.

وی زمان حرکت کاروان «رشت‌گردی» را در دو نوبت صبح و عصر تا ۱۱ فروردین‌ماه جاری اعلام کرد و افزود: در ساعت‌های تعیین شده، مسافران نوروزی با حضور در محل سازمان حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری رشت می‌توانند به طور رایگان از کاروان «رشت‌گردی» استفاده کنند.

سرپرست سازمان حمل‌ونقل و بار و مسافر شهرداری رشت تصریح کرد: بازدید از خانه میرزا کوچک جنگلی و اسناد و مدارک نهضت جنگل، آرامگاه میرزا کوچک جنگلی و سد سقالکسار یکی از مسیرهای کاروان «رشت‌گردی» است.

شریفی با بیان اینکه بازدید از خیابان امام (ره) و موزه میراث روستایی مسیر دوم کاروان «رشت‌گردی» در شهر رشت است، بیان کرد: بازدید از پیاده‌راه فرهنگی، میدان شهرداری، ساختمان تاریخی شهرداری رشت، ساختمان هتل ایران، پارک ملت، عمارت کلاه‌فرنگی و بازار رشت مسیر سومی بوده که برای کاروان مذکور در نظر گرفته شده است.