[su_frame align=”center”]سانحه رانندگی اتوبوس سربازان[/su_frame]

رشت رویایی- به گفته مدیر بیمارستان شهید رجایی شیراز، راننده اتوبوس حامل سربازان که دوم تیرماه در جاده نی ریز به دره سقوط کرده بود، صبح امروز در این بیمارستان فوت کرده است.

به گزارش ایسنا، حمید خدیوی با بیان اینکه، رضا عباسی -راننده اتوبوس سربازان-، تا صبح امروز در بخش آی‌سی‌یو و تحت مراقبت‌های ویژه بوده است، گفت: علی‌رغم اقدامات پزشکی، به دلیل شدت جراحات وارده، این بیمار فوت کرد.

او همچنین گفت: هم اینک از کل ۵۴ مصدوم منتقل شده به این بیمارستان، پنج نفر در بخش مراقبت ویژه و چهار نفر در بخش بستری، تحت مراقبت هستند.

خدیوی یادآور شد: یکی از مصدومان حاضر در بخش مراقبت ویژه کمک راننده بلوچ اتوبوس و بقیه سرباز هستند.

اولین ساعت بامداد روز دوم تیرماه، دو دستگاه اتوبوس که حامل سربازان آموزش دیده ارتش در پادگاه صفر پنج کرمان بود، در گردنه لایرز نی‌ریز و حوالی سروستان، واژگون شد. این حادثه تاکنون ۲۰ کشته به دنبال داشته که ۱۳ نفر آنان سربازان بودند.

سربازان فوت شده در این حادثه، همگی جزء فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بودند که برای مرخصی پایان دوره از کرمان به شیراز باز می‌گشتند.

پزشکی قانونی در روزهای ابتدایی این حادثه اعلام کرده بود که راننده اتوبوس در میان متوفیان حادثه واژگونی بوده است. براساس اعلام مدیر بیمارستان رجایی شیراز، راننده دوم نیز امروز فوت کرده است.