در پی نتایج ضعیف داماش
رامیز محمداف سرمربی داماش برکنار شد

رامیز محمدوف

رشت رویایی- در پی نتایج ضعیف داماش سرمربی این تیم، رامیز محمداف از داماش جدا شد.

به گزارش رشت رویایی، تمرین پسران شهر باران امروز در حالی برگزار شد که رامیز محمد سرمربی این تیم حضور نداشت و تمرین این تیم زیر نظر دستیاران او انجام شد.

مالک باشگاه داماش در گفتگو با خبرنگار گیلان امروز ضمن تأیید این خبر، گفت: هیات مدیره داماش در پی کسب نتایج ضعیف این تیم در هفته‌های گذشته تصمیم به قطع همکاری با رامیز محمداف گرفت.

اسماعیل حاجی­پور با بیان اینکه در اولین فرصت سرمربی جدید معرفی خواهد شد، افزود: با گزینه‌های جدید برای سرمربیگری تیم داماش در حال مذاکره هستیم. گزینه‌های ما مربی‌های بزرگ بومی هستند. استفاده از مربی غیربومی تجربه موفقی برای ما نبود و از آنجایی که در گیلان مربی‌های توانمند و با استعدادی داریم، تصمیم گرفتیم از گزینه بومی برای سکان‌داری داماش بهره ببریم. در حال حاضر داریم رایزنی می‌کنیم و به احتمال بالای ۹۰ درصد مربی جدید ما بومی خواهد بود.

او در خصوص پیوستن علی نظرمحمدی به تیم داماش، تاکید کرد: بنده این شایعه را قویاً تکذیب می‌کنم. آقای نظرمحمدی سرمربی تیم سپیدرود است. تیم سپیدرود تیم شهر ما است و این تیم برای من با داماش فرقی ندارد. من سپیدرود را تیم خودم می‌دانم و به اندازه داماش به این تیم عشق می‌ورزم. بنده سال‌ها در سپیدرود بازی کردم و هرگز کاری نخواهم کرد که این تیم تضعیف شود و کوچک‌ترین ضربه‌ای بخورد. خداراشکر وضعیت سپیدرود در جدول بسیار خوب است و می‌خواهیم این تیم همچنان با قدرت به کارش ادامه دهد و با موفقیت‌های بیشتر دل مردم رشت را شاد کند. تلاش ما این است که سپیدرود به راهش ادامه دهد و روز به روز بهتر شود و داماش هم بتواند به جایگاه اصلی‌اش برگردد.

مالک باشگاه داماش در پاسخ به اینکه اعتراض تماشاگران به رامیز محمداف در بازی آخر داماش، چقدر در این تصمیم نقش داشت، تاکید کرد: هیات مدیره پیش از این بازی تصمیم گرفته بود که در صورت عدم کسب نتیجه در بازی مقابل شهرداری کاشان با رامیز قطع همکاری کند. البته نظر تماشاگران هم بی‌تاثیر نبود. من به عشق این هواداران دارم کار می‌کنم. هواداران ما بهترین و باوفاترین تماشاگران دنیا هستند که در برف و باران به ورزشگاه می‌آیند و در بدترین شرایط از تیم حمایت می‌کنند.

او با اشاره به اینکه رامیز محمداف زحمات زیادی کشید و ما قدردان زحمات او هستیم، گفت: باشگاه داماش یک باشگاه انسانی و اخلاقی است. او با ما قرارداد سفید امضاء کرد و داماش را به‌دست گرفت. خیلی‌ها این کار را نمی‌کنند که او کرد و باشگاه هم تا ریال آخر پولش را پرداخت خواهد کرد.

اسماعیل حاجی‌پور در پایان تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در اسرع وقت با مربی جدید به توافق برسیم و به‌زودی سرمربی جدید معرفی خواهد شد. تمام سعی ما این است داماش در بازی بعدی با سرمربی جدید به میدان برود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz