رامبد جوان به شایعات پاسخ داد + عکس

رشت رویایی به تازگی شایعاتی از خندوانه دست به دست چرخید که در این برنامه به تماشاچی‌ها بی‌احترامی می‌شود. رامبد جوان در اینستاگرامش توضیحاتی ارائه کرد.

رامبد جوان به شایعات پاسخ داد

رامبد جوان توضیح داد:

سلام به همه‌ی شمایی که اینجایین.

تازگیها جملاتی و مواضعی راجع به خندوانه دیدیم و شنیدیم. همشون قابل توجه و بررسی هستن و حتماً برامون اهمیت داره که بتونیم از همه‌ی موارد و نظرها بهره ببریم و برنامه رو در مسیر تکامل و جذاب‌تر و عمیق‌تر شدن دقیق‌تر قرار بدیم و هدایت کنیم.

یه نکته تازگیها توجهم رو جلب کرده که به نظرم یه جور شیطنت به حساب می آد:

اینکه در خندوانه به تماشاچی‌های عزیز بی‌احترامی می شه.!!!!!

خندوانه یک برنامه‌ی تلویزیونیه. برای ساخت یک برنامه‌ی تلویزیونی ساعتها وقت و نیرو و هزینه نیازه.

گروهی در خندوانه جمع شدن اگر بهترینهای این حرفه نباشن جزو بهترینها هستن. تک تک بچه‌های خندوانه تقریباً از فصل یک تجربه‌ی همکاری با هم رو دارن و کاملاً می دونن چه مسئولیتی بهشون محول شده. چیزی که در جمع کردن این تیم بزرگ اهمیت داشته ادب و بعد تسلط و تجربه در کارشونه.

هر شب بین ٣۵٠ تا ۵۵٠ نفر از مردم عزیز به خندوانه می آن و وقتی از واژه‌ی مردم استفاده می‌کنم یعنی از همه‌ی اقشار جامعه و این کمی مدیریت رو سخت‌تر و پیچیده‌تر می کنه. ساعت‌ها زمان لازمه تا این تعداد از مردم عزیزمون از نظر پوشش مناسب با قوانین تلویزیون ایران آماده به شن، در محلهای مناسب بنشینن و تمرینهای لازم رو بکنن و توضیحات بهشون منتقل به شه. و بعد وقتی همه چیز آماده شد (در این میان هماهنگیهای لازم فنی هم زمان خودش رو می خواد) ضبط شروع می شه. که از این لحظه چیزی در حدود ۴ تا ٧ ساعت وقت لازمه.

از تماشاچیهای عزیز در حد شرایط یک برنامه تلویزیونی پذیرایی هم انجام می شه.

سالن گرم بود ولی از امشب داره با سیستم تهویه و خنک کننده قابل تحمل می شه. پذیرایی هم به زودی سروسامون مناسب‌تری خواهد گرفت.

اینها توضیحات مختصری بود از موضوعات مفصل تولید یک برنامه تلویزیونی در ایران با مردم عزیز.

نمی دونم چرا این توضیحات رو دادم چون به نظرم در حالت عادی لزومی نداشت ولی به شکل شیطنت‌آمیزی جدیداً با این مواجه میشم که در خندوانه با تماشاچی‌ها بی‌احترامی شده….!!!!!! ما هر شب با احترام کامل برای شما کار می‌کنیم و این وظیفمونه.

شاد باشین و سالم

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz