راز جسد رهاشده زن ۴۸ ساله در فومن بر ملأ شد

جسد رهاشده زن ۴۸ ساله در فومن

رشت رویایی- کارآگاهان آگاهی با دستگیری قاتل، از قتل مرموز خانم ۴۸ ساله و کشف جسد وی در کنار یک جاده روستایی در فومن پرده برداشتند.

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی در ساعت ۱۰:۳۵ چهاردهم شهریورماه سال جاری در پی گزارشات مردمی از کشف جسد زنی مجهول‌الهویه در کنار جاده‌ای روستایی در شهرستان فومن مطلع شده و در محل حضور یافتند.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه پس از چند روز هویت این زن ۴۸ ساله و اینکه با جسمی تیز به قتل رسیده، مشخص شد، افزود: با تحقیقات و بررسی شواهد و آثار به‌جامانده از صحنه جرم، پس از چند روز مردی ۳۷ ساله اهل و ساکن شفت مظنون به قتل توسط کارآگاهان آگاهی فومن دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم دستگیرشده در مواجهه با شواهد و مستندات پلیس به قتل این زن اعتراف کرد، گفت: متهم مدت ۲ ماه بوده که با مقتول آشنا شده و علیرغم داشتن همسر با وی رابطه پنهانی داشته است.

او با اشاره به اینکه مقتول در شب حادثه زمانی که همسر مرد ۳۷ ساله در خانه حضور نداشته با مراجعه به منزل قاتل از وی خواسته که همسر خود را طلاق داده و با وی ازدواج کند، اعلام داشت: قاتل در نهایت در شب حادثه ساعت ۲۲:۳۰ پس از مشاجره، وی را با چند ضربه چاقو به قتل رسانده و پس از حمل با یدک موتورسیکلت سه چرخ در کنار جاده رها کرده است.

سرهنگ خیرخواه با اعلام اینکه آلت قتاله با اعترافات متهم در شالیزار پشت منزل مسکونی‌اش کشف شد، بیان داشت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

معاون اجتماعی پلیس گیلان ایجاد ارتباط صمیمی بین اعضای خانواده و توجه جدی به تحکیم بنیان خانواده را خواستار شده و از خانواده‌ها خواست با اعضای خانواده خود مودت و صمیمیت بیشتری داشته باشند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz