در راستای حمایت از قهرمانان شهر رشت صورت گرفت:
دیدار شهردار منطقه دو و عضو شورای شهر رشت با نایب‌قهرمان هاپکیدوی کشور

رشت رویایی- مرتضی عاطفی شهردار منطقه دو رشت به همراه فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی شهر رشت با یکی از ورزشکاران قهرمان رشت دیدار کردند.

زهرا باقری نایب‌قهرمان رشته هاپکیدو و دفاع شخصی در سبک GHF یکی از دختران قهرمان رشت است که شهردار منطقه دو رشت و عضو شورای شهر برای تبریک و تشویق برای ادامه راه به دیدارش رفتند.

دیدار شهردار منطقه دو و عضو شورای شهر رشت با نایب‌قهرمان هاپکیدوی کشور

زهرا باقری که پس از دو سال از شروع تمرینات در رشته هاپکیدو و دفاع شخصی شروع به مقام قهرمانی استان و نایب‌قهرمانی کشور دست پیداکرده است در این دیدار توضیحاتی از روند اجرای دستیابی به این مقام برای عاطفی و شیرزاد ارائه کرد.

در این دیدار خانواده باقری ضمن تشکر از حضور شهردار منطقه و عضو شورای شهر رشت، این اتفاق را غافلگیرکننده و غیرقابل‌باور اعلام کردند و گفتند: این حضور نشاط دوباره و انرژی مضاعفی را در این خانواده ایجاد کرده است.

فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر نیز ضمن تبریک برای کسب نایب‌قهرمانی زهرا باقری و افتخار برای شهروندان رشت، از مربیان و خانواده این قهرمان ورزشی برای تشویق فرزندان خود به جایگاه برتر

تشکر کرد و گفت: توجه و حمایت قهرمانان و ورزشکاران همواره از دغدغه‌های شهردار و اعضای شورای اسلامی رشت است.

دیدار شهردار منطقه دو و عضو شورای شهر رشت با نایب‌قهرمان هاپکیدوی کشور

او با اشاره به اینکه شهردار منطقه دو رشت چهره‌ای فعال و شناخته‌شده در عرصه‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی این شهر است، ابراز امیدواری کرد که با فراهم نمودن زمینه‌های همکاری و حمایتی برای قهرمانان رشته‌های مختلف ورزشی مساعدت‌های لازم در این راستا برای آن‌ها مهیا شود.

مرتضی عاطفی شهردار منطقه دو رشت نیز بابیان اینکه تقدیر از تلاش‌های ورزشکاران و مفاخر این شهر از وظایف مسئولین است اظهار کرد: شناسایی قهرمانان شهر از اولویت‌های برنامه شهرداری منطقه دو است.

دیدار شهردار منطقه دو و عضو شورای شهر رشت با نایب‌قهرمان هاپکیدوی کشور

او افزود: امیدواریم که با حمایت دست‌اندرکاران و پشتکار ورزشکاران بتوانیم آن‌ها را بر سکوهای قهرمانی آسیا و جهان ببینیم و پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به اعتزاز درآوریم.

در پایان نیز با اهدای هدیه و لوح تقدیر از این قهرمان ورزشکار تقدیر به عمل آمد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz