دیدار شهردار منطقه دو و اعضای شورای شهر رشت با عضو تیم فوتبال نایب‌قهرمان پاراالمپیک ریو

دیدار شهردار منطقه دو و اعضای شورای شهر رشت با عضو تیم فوتبال نایب‌قهرمان پاراالمپیک ریو

رشت رویایی- مرتضی عاطفی به همراه فاطمه شیرزاد و رضا رسولی، دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر رشت با حامد آتش‌افروز عضو تیم فوتبال پاراالمپیک و نایب‌قهرمان ایران در مسابقات ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل دیدار کردند.

فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت در این دیدار گفت: حمایت از قهرمانان این شهر وظیفه مسوولین و متولیان امر می‌باشد زیرا که محبوبیت و جایگاه ورزشکارانی که در میادین مختلف برای ایران افتخار می‌آفرینند الگو و زمینه‌ساز رشد ورزش و فرهنگ قهرمانی در کشور می‌شوند.

رضا رسولی دیگر عضو شورای اشلامی شهر رشت نیز ضمن تشکر از زحمات این قهرمان با اخلاق، کسب عناوین قهرمانی در میادین جهانی، روحیه افتخار ملی را در ملت ایجاد و زمینه‌ساز حرکت در رسیدن به افتخارات بزرگ برشمرد.

در این دیدار مرتضی عاطفی شهردار منطقه دو رشت نیز ضمن تقدیر و پاس داشت از زحمات این قهرمان ارزنده شهر رشت اظهار داشت: افتخارآفرینی شما در میادین قهرمانانی و نام‌آوری برای بالابردن پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران و این شهر مایه سربلندی و افتخار گردید. عاطفی گفت: تلاش‌های شما در کسب چندین مقام جهانی و پاراالمپیکی به همراه تیم فوتبال هفت نفره تیم ملی، همانند سایر رشته‌های مدال‌آور و دیگر قهرمانان، همیشه روزنه‌های امید را برای دیگران مهیا می‌نماید و مایه افتخار کشور است. در پایان با اهدای لوح سپاس و هدیه از این ورزشکار تقدیر گردید.

دیدار شهردار منطقه دو و اعضای شورای شهر رشت با عضو تیم فوتبال نایب‌قهرمان پاراالمپیک ریو دیدار شهردار منطقه دو و اعضای شورای شهر رشت با عضو تیم فوتبال نایب‌قهرمان پاراالمپیک ریو

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz