افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان در گفت و گو با رشت رویایی:
دکتر ثابت‌قدم در این فصل از هیچ کمکی به تیم داماش دریغ نکردند

رشت رویایی، سید احمد ساداتی- بعد از سپری کردن یک فصل دشوار و غم‌انگیز، حال نفس‌های آبی‌های شهر باران به شماره افتاده و در این روزها تنها آرزوی هواداران پرشور، متعصب و کم‌نظیر داماش گیلان، بقای این تیم در لیگ دسته اول فوتبال ایران است. در میان بی مهری‌های فراوانی که نسبت به تیم داماش روا داشته شد، بودند ارگان‌ها و مسئولینی که با کمک‌های خود دردهای عمیق داماش را تا حدودی التیام بخشیدند. یکی از این سازمان‌ها، شهرداری رشت و شخص دکتر ثابت‌قدم بود که با کمک‌های مالی و معنوی خود نه تنها به تیم داماش، بلکه به دیگر تیم شهر رشت یعنی سپیدرود، نشان داد به واقع شهرداری ورزش دوست است.

افشین ناظمی

افشین ناظمی در همین رابطه به رشت رویایی گفت: با همه مشکلاتی که تیم داماش در این فصل با آن‌ها دست و پنجه نرم کرد و دیگر نیازی به بیان کردن آن‌ها نیست، شهرداری رشت آنچه را در توان داشت از جمله امکانات سخت‌افزاری نظیر زمین تمرین، سالن تمرین و سالن بدن‌سازی را در اختیار تیم داماش قرار داد و شخص دکتر ثابت‌قدم در ۲ بازی خارج از خانه تیم داماش هزینه اتوبوس و هزینه راه تیم را متقبل شدند. یکی از مهم‌ترین مشکلات تیم‌های فوتبال رشت زمین تمرین بود که خوشبختانه شهرداری با در اختیار قرار دادن زمین‌های شهید چمران و پارک شهر به تیم‌های داماش و سپیدرود همکاری خوبی با این تیم‌ها به عمل آورد. البته امکان استفاده از هتل کمپینگ عینک نیز در اختیار این ۲ باشگاه قرار گرفته بود که تیم داماش نه، اما تیم سپیدرود در مقاطعی از آن استفاده کرد.

ناظمی ادامه داد: به هر حال دکتر ثابت‌قدم در مقاطع مختلف ثابت کرده‌اند که شهرداری ورزش دوست هستند و ما هر زمان که به ایشان مراجعه کردیم از هیچ کمکی به تیم دریغ نکردند. در چند نوبت بود که باشگاه به شهرداری نامه زد و دکتر ثابت‌قدم بلافاصله دستور مقتضی را صادر کردند.

وی اضافه کرد: به هر حال مشکلات تیم داماش گیلان آن قدر زیاد است که حتی کمک‌های ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیونی هم به کار این تیم نیاید. اما اگر این کمک‌ها هم به تیم تزریق نمی‌شد شاید شرایط از وضعیت فعلی هم به مراتب بدتر بود؛ از جمله کمک ۱۰۰ میلیونی که شهرداری رشت بر اساس مصوبه شورای شهر در شب عید به تیم داماش پرداخت کرد. به هر حال امیدوارم در آینده‌ای نزدیک فکری اساسی به حال داماش شود تا هواداران خونگرم تیممان از نگرانی خارج شوند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz