دعوت بازیکنان تیم فوتبال هفت‌نفره گیلان به مسابقات انتخابی تیم ملی

رشت رویایی- عضو تیم ملی فوتبال هفت‌نفره ایران گفت: تعدادی از بازیکنان تیم هفت‌نفره فوتبال جانبازان و معلولان گیلان به مسابقات انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های دانمارک دعوت شدند.

فوتبال هفت‌نفره

حامد آتش‌افروز امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به درخشش تیم فوتبال هفت نفره گیلان اظهار کرد: تیم فوتبال هفت‌نفره جانبازان و معلولان گیلان در مسابقات کشوری خوش درخشیدند و عنوان سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

وی با بیان اینکه فوتبال معلولان نیازمند توجه ویژه مسئولان است، تصریح کرد: از مسئولان و شهردار می‌خواهیم به معلولان نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

عضو تیم ملی فوتبال هفت‌نفره ایران در اختیار قرار دادن زمین برای بازی معلولان را کمترین خواسته بازیکنان این ورزش عنوان کرد و گفت: با وجود معلولیت می‌توان قله‌های ترقی را طی کرد.

وی از دعوت بازیکنان تیم فوتبال هفت‌نفره جانبازان و معلولان گیلان به مسابقات انتخابی ایران خبر داد و متذکر شد: مسابقات انتخابی فوتبال هفت‌نفره ایران با حضور چهار تیم از ۱۱ تا ۱۵ اردیبهشت ماه امسال در بوشهر برگزار می‌شود.

آتش‌افروز با تصریح بر اینکه مسابقات انتخابی برای حضور بازیکنان در تیم ملی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال هفت‌نفره قرار است در دانمارک اردو بزند و نفرات برتر تیم ملی در این اردو حضور می‌یابند.

وی استعداد بازیکنان گیلانی در فوتبال هفت‌نفره معلولان را بسیار زیاد دانست و تصریح کرد: بازیکنان این تیم ثابت کردند که معلولیت نمی‌تواند محدودیتی برای پیشرفت و ترقی آنها ایجاد کند.

عضو تیم ملی فوتبال هفت‌نفره ایران با اشاره به اینکه کمک مسئولان می‌تواند در شناسایی توانمندی معلولان نقش مهم و تاثیرگذار داشته باشد، یادآور شد: نگاه ویژه مسئولان به این رشته ورزشی مهم است.

وی خود را نماینده گیلان در تیم ملی فوتبال هفت‌نفره دانست و خاطرنشان کرد: تاکنون برای کشور و استان موفقیت و عناوین قهرمانی زیادی کسب کرده‌ام که نایب قهرمانی دنیا و کسب دو مدال در المپیک و رقابت‌های پکن از جمله آن است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz