دستگیری کلاه‌بردار ۲۰ میلیونی در لنگرود

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود از شناسایی و دستگیری یک کلاه‌بردار حرفه‌ای که بیش از ۲۰۰ میلیون ریال از مردم به جیب زده بود، در این شهرستان خبر داد.

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی پلیس گیلان سرهنگ حسین نیکفرد گفت: مأموران انتظامی کلانتری ۱۴ این شهرستان با اطلاع از اینکه فردی با جعل عناوین مختلف اقدام به کلاه‌برداری از مردم می‌کند، موضوع را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران با تحقیقات لازم و اطمینان از صحت موضوع، این متهم ۲۸ ساله را سوار بر یک دستگاه خودروی سمند، شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

سرهنگ نیکفرد افزود: متهم مورد نظر که در همان مراحل اولیه تحقیق همچنان بر عنوان جعلی خویش اصرار می‌ورزید، سرانجام در مقابل دلایل و مستندات پلیس لب به اعتراف گشود و به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

وی در خصوص شگرد متهم دستگیر شده اظهار داشت: او پس از برقراری ارتباط با نمایشگاه داران خودرو، خود را از کارکنان یکی از نهادهای دولتی معرفی و به بهانه اینکه می‌تواند از محل کارش خودروی اقساطی با سود چهار درصد و با پیش‌پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال تهیه کند، از مردم مبالغی پول دریافت و سپس متواری می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم تاکنون به بیش از ۲۰۰ میلیون ریال کلاه‌برداری در قالب جعل عناوین اعتراف کرده است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz