دستگیری قاچاقچی مواد مخدر با یک کیلوگرم هروئین خیس در آستارا

بازداشت - دستگیری

رشت رویایی- فرمانده هنگ مرزی آستارا از دستگیری سوداگر مرگ به همراه یک کیلوگرم هروئین خیس در این شهرستان مرزی خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ نوذر مرادی با اشاره به ناکامی قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان آستارا در پی تلاش و اشرافیت اطلاعاتی مرزبانان هنگ مرزی این شهر اظهار کرد: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی با هویت مشخص، قصد انتقال مواد مخدر در حد کلان با یک دستگاه خودروی سواری از استان های غربی کشور به داخل شهرستان آستارا را دارد، پس از بررسی صحت و سقم ماجرا، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار مرزداران فرماندهی هنگ مرزی آستارا قرار گرفت.

او با بیان اینکه مرزبانان هنگ مرزی آستارا با تشکیل دو اکیپ تلفیقی از عوامل اطلاعات و عملیات هنگ مرزی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با رعایت اصل غافلگیری و ترفندهای اطلاعاتی، خودروی مذکور را در حوزه استحفاظی آستارا شناسایی کردند افزود: در بازرسی به عمل آمده از داخل خودرو یک بسته بزرگ مواد مخدر از نوع هروئین خیس به وزن خالص یک کیلوگرم توسط مرزبانان کشف و ضبط شد.

سرهنگ مرادی ادامه داد: پس از پایان این عملیات موفقیت آمیز، پرونده مقدماتی برای متهم تشکیل شد و بنا به دستور مقام قضایی شهرستان مرزی بندر آستارا، متهم به همراه مواد مکشوفه و خودروی توقیفی برای سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر آستارا تحویل داده شد.

فرمانده هنگ مرزی آستارا با اشاره به آمادگی کامل مرزبانان این هنگ مرزی در اجرای موفقیت آمیز انواع ماموریت ها اظهار کرد: عملیات مذکور حاکی از آن است که مرزداران در اجرای ماموریت های محوله قاطع بوده و در برخورد با هر گونه ناهنجاری و مبارزه با سوداگران مرگ در جامعه، برای آسایش و رفاه حال آحاد مردم مصمم هستند.

او در پایان گفت: همکاری و مشارکت اجتماعی آحاد جامعه موجب شکل گیری نهضت فراگیر اجتماعی پیشگیری از اعتیاد و ضربه زدن به سیستم هوشمند مواد مخدر و روان گردان ها می شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz