دستگیری سارق سابقه‌دار سیم‌های برق در لنگرود

دستگیری

رشت رویایی- فرمانده انتظامی لنگرود گفت: سارق سابقه دار سیم برق با چهار فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ حسین نیک فرد افزود: ماموران انتظامی شهرستان روز گذشته موفق شدند سارقی را که اخیراً در نقاط مختلف شهرستان مبادرت به سرقت کابل‌های برق می‌کرد را دستگیر کنند.

او عنوان کرد: ماموران انتظامی ضمن شناسایی سارق و محل نگهداری سیم‌های برق در یک عملیات غافلگیرانه سارق ۳۶ ساله را دستگیر و ۲۳۰ متر سیم برق مسروقه از مخفیگاه وی کشف کردند.

او ادامه داد: این سارق که چهار فقره سرقت سیم برق را در کارنامه داشت در همان مراحل اولیه تحقیق به جرم خود با همکاری همدستانش اعتراف کرد که در این رابطه پس از بازسازی صحنه و تشکیل پرونده متهم با قرار وثیقه روانه زندان شد.

به گفته وی تلاش پلیس جهت شناسایی و دستگیری همدستان این سارق ادامه دارد.
همچنین فرمانده انتظامی رودسر نیز از دستگیری سارقان حرفه‌ای مغازه‌ها با ۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی افزایش وقوع سرقت مغازه در این شهرستان، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ رمضانعلی پور قاسم با بیان اینکه با تحقیقات همه‌جانبه سرانجام دو سارق ۴۰ و ۴۱ ساله اهل و ساکن یکی از شهرستان‌های همجوار شناسایی و دستگیر شدند، افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به ۹ فقره سرقت مغازه در این شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با بیان اینکه ارزش اموال کشف‌شده از سارقان بیش از ۱۵ میلیون ریال است، عنوان کرد: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz