[su_frame align=”left”]دستگیری - بازداشت - زندان[/su_frame]

رشت رویایی- رییس پلیس آگاهی گیلان از دستگیری زن کلاه‌بردار در رشت خبر داد و گفت: این زن از سربازان بابت تهیه کارت معافیت ۲۷۵ میلیون ریال کلاه‌برداری کرده بود.

فرهاد فلاح‌کریمی بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به کلاه‌برداری یک زن ۳۳ ساله در رشت، اظهار کرد: این زن از سربازان برای تهیه کارت معافیت از خدمت کلاه‌برداری کرده بود.

وی با بیان اینکه زن مذکور پس از کلاه‌برداری فرار کرده بود، افزود: کارآگاهان آگاهی با پیگیری پلیسی موفق به شناسایی این زن شدند و او را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی گیلان با اشاره به اینکه زن کلاه‌بردار به جرم خود اعتراف کرد، گفت: متهمه با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان نیز به صدور کارت پایان خدمت هوشمند اشاره کرد و گفت: متقاضیانی که درخواست کارت پایان خدمت هوشمند آنها بیش از ۴۵ روز طول کشیده می‌توانند به سایت خدمات الکترونیک سازمان وظیفه عمومی ناجا مراجعه کرده و پرونده خود را پیگیری کنند.

سید حسین صدرممتاز، افزود: متقاضیان می‌توانند با در دست داشتن کد ملی و رمز سخا با ورود به سایت www.evazifeh.police.ir «خدمات الکترونیک سازمان وظیفه عمومی ناجا» از وضعیت رسیدگی به پرونده خود آگاه شوند.

وی با بیان اینکه کارت متقاضیانی که به صورت مشروط تأیید شده، در اخذ گذرنامه مشکلی ندارند، خاطرنشان کرد: کارت این افراد با اعتبار شش ماهه تا زمان پاسخ استعلام از یگان خدمتی صادر می‌شود.