[su_frame align=”left”]دستگیری - بازداشت[/su_frame]

رشت رویایی- فرمانده انتظامی لنگرود از انهدام باند فعال یک شرکت هرمی غیرمجاز و دستگیری ۱۲ نفر عضو آن در شهر کومله این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، حسین نیک‌فرد صبح امروز در نشست انتظامی این شهرستان با اشاره به دستگیری اعضای یک باند فعال شرکت هرمی در شهر کومله این شهرستان، اظهار کرد: ماموران پلیس و امنیت عمومی لنگرود با اطلاع از فعالیت غیرمجاز یک شرکت هرمی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه با تحقیقات لازم توسط پلیس، مکان فعالیت این شرکت هرمی در یک خانه ویلایی شناسایی شد، تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت با مجوزهای لازم وارد منزل ویلایی مذکور شدند و ۱۲ عضو فعال شرکت هرمی را دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی لنگرود کشف ۳۰ جلد دفترچه یادداشت مربوط به فعالیت این شرکت هرمی، ۲۸ جلد جزوه، ۱۵ جلد کتاب و یک دستگاه لپ‌تاپ را از جمله نتیجه بازرسی از منزل متهمان ذکر کرد و یادآور شد: تمام متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی رودسر نیز در نشست مذکور با ارائه گزارشی از برخورد پلیس امنیت عمومی با واحدهای متخلف صنفی، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون توسط ماموران پلیس امنیت عمومی رودسر ۴۷۵ مرتبه بازدید محسوس و نامحسوس از صنوف شهرستان به عمل آوردند.

رمضانعلی پورقاسم با بیان اینکه نتیجه بازدیدهای مذکور با دستور مقام قضایی منجر به پلمب ۳۷ واحد صنفی و تذکر به ۵۱ واحد صنفی متخلف شده است، تصریح کرد: مهم‌ترین تخلف این واحدها نداشتن پروانه کسب، رعایت نکردن قوانین و مقررات و ضوابط اماکن عمومی و صنفی بوده است.

وی از تشدید کنترل نظارت بر واحدهای صنفی رودسر خبر داد و خاطرنشان کرد: به دنبال کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و اخلاقی در جامعه هستیم و در این راستا تخلفات واحدهای صنفی مورد رصد قرار می‌گیرد.