دستگیری اعضای باند جاعلان حرفه‌ای چک در بندر انزلی

دستگیری

رشت رویایی- فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری چهار عضو، باند جاعلان حرفه‌ای، به اتهام جعل یک فقره چک ۸۵ میلیارد ریال در شهرستان بندرانزلی خبر داد.

به گزارش میزان، سردار محمدرضا میرحیدری گفت: ماموران آگاهی شهرستان بندرانزلی در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت اعضاء یک باند جعل چک، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس شبانه روزی و شناسایی اعضای باند، موضوع جعل و کلاهبرداری متهمان برای کارآگاهان محرز شد، افزود: یکی از اعضای باند که فردی ۲۲ ساله بود، در حالی که قصد داشت یک چک جعل شده ۸۵ میلیارد ریالی را وصول و به حساب جعلی خود واریز کند، دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی با تصریح بر اینکه با اقدام به موقع ماموران، سه عضو ۲۶،۲۸ و ۳۵ ساله این باند نیز دستگیر شدند، بیان داشت: از متهمان هفت فقره چک جعل شده نیز کشف شد.

سردار میرحیدری با بیان اینکه جاعلان، چک‌های افراد متمول را خریداری کرده و سپس با جعل چک، مبلغ آن را افزایش می‌دادند، اظهار داشت: تحقیقات پلیس به منظور روشن شدن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان از مردم خواست، چک‌های خود را فقط در بانک نقد کرده و مراقب پیشنهاد اغوا کننده جاعلان باشند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz