[su_frame align=”left”]جبار کوچکی‌نژاد[/su_frame]

رشت رویایی- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از فیش‌های حقوقی نجومی گفت: بسیاری از افراد در دستگاه‌های دولتی که به صورت نیروهای شرکتی و قراردادی فعال هستند حقوق نمی‌گیرند اما برخی مدیران خاص حقوق‌های میلیونی دارند که این با عدالت اجتماعی در تضاد است.

به گزارش خانه ملت، جبار کوچکی‌نژاد در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به اصل ۳ قانون اساسی بند ۹ و ماده ۷۷ گفت: اعتماد مردم به نظام یک سرمایه اجتماعی بوده و نظام جمهوری اسلامی ایران براساس اعتماد مردم تا به امروز باقی مانده است از این رو نباید اجازه خدشه‌دار کردن آن داده شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث حقوق‌های چند ده و چند صد میلیونی برخی مدیران افزود: این حقوق‌ها اعتماد مردم را خدشه‌دار کرده است.

او ادامه داد: ما در مجلس هشتم ۳ هزار میلیارد اختلاس را با کشاندن وزیر به مجلس بررسی کردیم اکنون چطور شده که در همان دستگاه نیروهای شرکتی و قراردادی حقوق نمی‌گیرند ولی افرادی دریافتی نجومی دارند و مجلس سکوت می‌کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور باید هر چه سریع‌تر گزارش‌های خود در خصوص حقوق‌های نجومی را به مجلس ارائه کند.