رشت رویایی- مدیرفنی تیم سپیدرود رشت با بیان اینکه در صورت نیاز حتما این تیم تقویت می‌شود، گفت: در هفته‌های آتی همه تیم‌ها از تغییرات سپیدرود شگفت‌زده می‌شوند.

به گزارش مهر، جلال چراغ پور با اشاره به نحوه پیوستن خود به باشگاه سپیدرود گفت: بررسی تاریخ مسابقات لیگ برتر ایران نشان داده که اکثر تیم‌هایی که از لیگ یک به لیگ برتر صعود می‌کنند در سال اول حضور برای بقاء در این لیگ با مشکلاتی مواجه می‌شوند.

او با بیان اینکه براساس آمار سال‌های گذشته بقا در سال اول حضور در لیگ برتر دشوار است، افزود: تیم‌های حاضر در لیگ برتر باید بازی‌های متناسب با سطح این لیگ ارائه دهند.

مدیرفنی تیم سپیدرود رشت با اشاره به بازی‌های جام حذفی، گفت: تاکنون هشت تیم لیگ برتری توسط تیم‌های لیگ دسته یک از دور رقابت‌ها حذف شده‌اند که نشان‌دهنده سبک‌های متفاوت فوتبال در دو لیگ است.

او با بیان اینکه سپیدرود در سبک لیگ یک فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد، گفت: ولی باید برای رسیدن به سطح تیم‌های لیگ برتری تلاش بیشتری انجام دهد.

چراغ‌پور با اشاره به فرصت اندک سپیدرود برای رسیدن به این سطح گفت: این تیم نیازمند تقویت است و افزودن بنده به عنوان مدیر فنی به این تیم در راستای همین برنامه بود.

او در ادامه به مدت حضور خود در این تیم نیز اشاره کرد و گفت: در ابتدا حضور من به طور آزمایشی است و منتظر بازخورد حضور و اخلاق حرفه‌ای میان من و نظرمحمدی هستیم تا شرایط حضورم مستمر شود.

مدیر فنی سپیدرود رشت با بیان اینکه متاسفانه اطلاعات مربوط به تیم به سهولت در اختیار حریفان قرار می‌گرفت، گفت: ظرفیت ارتقای تکنیکی و تاکتیکی بازیکنان و نحوه تقویت سپیدرود در حال حاضر جزء اسرار تیم محسوب می‌شود.

به گفته چراغ‌پور اگر نیاز به اضافه شدن فردی دیگر به کادر فنی باشد با نظر او و نظرمحمدی انجام می‌شود.

او درباره بازی‌های آینده سپیدرود نیز گفت: در بازی آینده، صنعت نفت غافگیر خواهد شد و سپیدرودی متفاوت با گذشته می‌بینیم و مطمئنا همه تیم‌های لیگ برتر از سپیدرود شگفت‌زده می‌شوند.