برگزاری جشنواره فجر در رشت یک جریان فرهنگی است/ جشنواره فجر رشت سکوی پرتاب هنرجویان


رشت رویایی- مدیر آموزشگاه موسیقی صراحی گفت: برگزاری و تداوم جشنواره فجر رشت فرصت مغتنمی برای آموزشگاه های موسیقی و هنرجویان می‌باشد.

محمدرضا صفرپور در اولین روز برگزاری این جشنواره گفت: برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری فجر رشت یک جریان فرهنگی است و باید بیشتر به آن توجه شود.

او با اشاره به اینکه خروجی جشنواره‌ ها بسیار حائز اهمیت است گفت: آموزشگاه‌های مختلف هنری که در این جشنواره مشارکت دارند موافق تداوم برگزاری آن هستند و یقینا در جریان برگزاری آن بهترین‌ها را به نمایش خواهیم گذاشت.

صفرپور اضافه کرد: بنده معتقدم آموزشگاه‌های فرهنگی هنری با تداوم این جشنواره ضمن مطالعه و پرداختن به گذشته می‌توانند برای آینده خود دورخیز و برنامه ریزی کنند.

مدیر آموزشگاه موسیقی صراحی در خاتمه گفت: آموزشگاه صراحی در سال ۹۶ مجوز فعالیت خود را دریافت کرد و فرزانه مجریان همسر بنده مدیر مسئول این آموزشگاه می باشد.

جشنواره فجر رشت سکوی پرتاب هنرجویان

مدیر آموزشگاه نمایشی سینمایش گفت: جشنواره فرهنگی هنری فجر رشت سکوی پرتاب برای هنرجویانی است که نگاهشان به سمت جشنواره بین المللی فجر معطوف می باشد.

بهرام نوری در روز برگزاری جشنواره فجر رشت گفت: آموزشگاه نمایشی سینمایش در سال ۹۶ مجوز فعالیت خود را دریافت نمود و بنده سالهاست که در حوزه های مختلف هنری مشغول به تدریس می باشم.

او با بیان اینکه برگزاری جشنواره فجر رشت فرصتی دو سویه برای آموزشگاه‌های هنری و اداره ارشاد رشت می‌باشد گفت: در این جشنواره فضای تعامل ما بین ارشاد و آموزشگاه‌های هنری افزایش یافته و هنرجویان نیز در یک فرصت کوتاه می‌توانند توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند.

مدیر آموزشگاه نمایشی سینمایش جشنواره فجر رشت را سکوی پرتابی برای هنرجویان دانست و گفت: این جشنواره به طور رقابتی برگزار نمی‌گردد .

نوری در خاتمه با اشاره به اینکه آموزشگاه‌های هنری توانایی حضور رقابتی در جشنواره فجر رشت را دارند گفت: چنانچه تمهیدات لازم در خصوص برگزاری جشنواره فجر رشت به صورت رقابتی در بین آموزشگاه‌ها برگزار شود یقینا آموزشگاه‌های هنری از این مهم استقبال خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *