دادستان کل کشور در رشت:
در رشت از هر دو ازدواج یکی به طلاق منجر می‌شود

محمدجعفر منتظری

رشت رویایی- دادستان کل کشور با اشاره به اینکه دشمن به شدت دنبال ضربه زدن به فرهنگ جامعه اسلامی است، گفت: فضای مجازی امروز مانند سرطان در حال ریشه دواندن است.

حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دقایقی پیش در مراسم بیست‌وهفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) در مصلای رشت گفت: سالروز ارتحال ملکوتی امام (ره) بوده و کشور عزیز ما امروز به این مناسبت به سوگ نشسته است.

او با بیان اینکه دل‌های عاشقان امام (ره) با گذشت ۲۷ سال همچنان محزون است، تصریح کرد: مردم رشت همنوا با ملت، مجلس با شکوهی به منظور تجلیل از خدمات امام (ره) برگزار کردند و توفیق حضور در این مجلس را پیدا کردم.

دادستان کل کشور یکی از بزرگ‌ترین حربه‌های دشمن برای ضربه زدن به مردم را موضوع اقتصادی عنوان کرد و افزود: هدف نخست دشمن ضربه زدن به اقتصاد و دومین هدف آن نیز صدمه و آسیب به موضوع فرهنگ کشور است.

او با اشاره به اینکه دشمن به شدت به دنبال ضربه زدن به فرهنگ جامعه اسلامی است، یادآور شد: فضای مجازی امروز مانند سرطان در حال ریشه دواندن است و مقام معظم رهبری به صراحت فرمودند از شورای عالی فضای مجازی و مسؤولان ارتباطات گله‌مند هستم.

منتظری متذکر شد: مقام معظم رهبری خواستار راه‌اندازی شبکه ملی فضای مجازی شدند و سخن ما به دولتمردان این است که به فریاد ملت و جوانان برسید.

او به آمار ازدواج و طلاق در گیلان اشاره کرد و گفت: در گیلان از هر سه ازدواج یک مورد منجر به طلاق می‌شود و در رشت از هر دو ازدواج یکی به طلاق می‌انجامد.

دادستان کل کشور با تأکید بر اینکه دشمن به اعتقادها و معارف دین مردم حمله کرده است، اظهار کرد: اگر مراقب حیله‌های دشمن نباشیم از بین می‌رویم.

او با اشاره به اینکه امام (ره) به وظیفه خود عمل کرد و مردم نیز هزینه‌های بسیاری داده‌اند، متذکر شد: گیلان دارای شخصیت‌هایی مانند آیت‌الله بهجت، آیت‌الله محمدی گیلانی و آیت‌الله احسان‌بخش است که نباید از یادها بروند و این شخصیت‌ها را باید زنده نگه داریم و مشابه‌سازی کنیم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz