جشنواره فجر جوان است/جشنواره فجر رشت موجب پیشرفت هنرجویان است


رشت رویایی- مدیر آموزشگاه هنرهای نمایشی صحنه گفت: جشنواره فجر رشت جشنواره جوانی است و نگاه و سیاست پیرامون برگزاری آن اقدامی کلی و سازنده می باشد.

هومن میرمعنوی در دومین روز برگزاری جشنواره فجر رشت گفت: جشنواره فجر رشت با نگاه خوب و سازنده محمد حسن پور رئیس ارشاد رشت شکل گرفت و شاهد ترقی و بهبود کیفی آن هستیم.

او اضافه کرد: جشنواره فجر رشت سومین سال برگزاری اش را طی می کند و یکی از مزیت های آن مشارکت نسل جوانی است که در دوره انقلاب حضور نداشتند.

میرمعنوی گفت: با ثبت این جشنواره توسط مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان همه ساله شاهد تداوم برگزاری آن خواهیم بود.

مدیر آموزشگاه نمایشی صحنه با بیان اینکه دستگاه هایی همچون شهرداری و… در برگزاری جشنواره مشارکت داشته باشند گفت: تبلیغات محیطی با همکاری دستگاه هایی همچون شهرداری، سازمان تبلیغات و… با موضوعیت این جشنواره می تواند در جذب مخاطب بسیار مثمر ثمر باشد و امیدوارم به این مهم در سالهای آتی برگزاری جشنواره توجه شود.

میر معنوی با بیان اینکه آموزشگاه هنرهای نمایشی صحنه بیش از ۱۶ سال سابقه فعالیت دارد گفت: آموزشگاه صحنه برای نخستین بار در استان گیلان اقدام به برگزاری کارگاه پانتومیم و بدن نموده است و این کارگاه در دوم بهمن ماه در محل پلاتوی استاد اکبر رادی واقع در مجتمع خاتم الانبیا رشت به طور رایگان برگزار خواهد شد.

مدیر آموزشگاه موسیقی نوا گفت: برگزاری جشنواره فرهنگی هنری فجر رشت اقدامی موثر و موجب پیشرفت هنرجویان است.

مهران خداپرست در دومین روز برگزاری جشنواره فجر رشت گفت: آموزشگاه موسیقی نوا ۲۶ سال سابقه فعالیت در این عرصه دارد و هنرجویان این آموزشگاه از رده های سنی سه سال و نیم به بالا هستند.

وی با اشاره به اینکه آموزشگاه موسیقی نوا در دومین روز برگزاری جشنواره فجر رشت برنامه هایش را اجرا می کند گفت: گروه نوازی، اجرای موسیقی بخش کودک، موسیقی محلی و… از جمله بخش هایی است که امشب توسط آموزشگاه موسیقی نوا اجرا خواهد شد.

مدیر آموزشگاه موسیقی نوا در خاتمه گفت: رعنا، حلیمه، بنفشه گل، می گیلان و… از جمله قطعات محلی است که توسط هنرمندان این آموزشگاه در راستای برگزاری جشنواره فجر رشت از ساعت ۱۹ الی ۲۱ شب در سالن شهید انصاری مجتمع خاتم الانبیا اجرا خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *