[su_frame align=”left”]شاهین ثاقبی[/su_frame]

رشت رویایی- باشگاه ملوان از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار برخورد سریع و صریح با شاهین ثاقبی شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، با توجه به آغاز تمرینات تیم فوتبال ملوان و غیبت غیرموجه شاهین ثاقبی، مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال نامه‌ای به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار برخورد جدی انضباطی با نامبرده شد.

در حالیکه ملوان خود یک تیم نظامی است اما ثاقبی برای گذراندن خدمت سربازی‌اش به تراکتورسازی رفت و با توجه به اتمام خدمتش هم‌اکنون بازیکن ملوان است و مدیران باشگاه ملوان نیز تحت هیچ شرایطی حاضر به صدور رضایت‌نامه وی نیستند و به ثاقبی اعلام کرده‌اند باید در تمرینات ملوان شرکت کند.

گفتنی است باشگاه تراکتورسازی بارها و بارها با درخواست رسمی و مذاکرات غیررسمی خواهان دریافت رضایت‌نامه ثاقبی شده است اما باشگاه ملوان نیز تاکید کرده که تحت هیچ شرایطی و با هیچ مبلغی رضایت‌نامه وی را صادر نخواهند کرد و ثاقبی باید فصل آینده برای ملوان به میدان برود، به همین دلیل مسعود رضاییان (مدیرعامل باشگاه) از کمیته انضباطی خواسته است مطابق قانون با نامبرده برخورد و جرائم لازم برایش در نظر گرفته شود.

[su_frame align=”center”]نامه باشگاه ملوان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای برخورد سریع و صریح با شاهین ثاقبی[/su_frame]