رشت رویایی- ورزشکاران گیلانی در رقابت‌های تیراندازی آزاد قهرمانی کشور در تهران با کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز خوش درخشیدند.

به گزارش ایرنا، رئیس هیات تیراندازی گیلان گفت: در جریان این رقابت‌ها‌، زینب طوماری ملی‌پوش شایسته گیلانی در رشته تپانچه موفق به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی کشور شد.
باب‌الله زارع افزود: این ورزشکار شایسته گیلانی توانست با کسب نتایج خوب در مرحله مقدماتی به همراه هفت تیرانداز دیگر به مرحله نهایی صعود کند.
او ادامه داد: زینب طوماری در مرحله نهایی نیز خوش درخشید و با وجود حضور قهرمانان صاحب نام‌، مدال طلای این دوره از رقابت‌ها را برای استان گیلان به ارمغان آورد.
او گفت: همچنین در بخش رقابت‌های تیراندازی آقایان نیز‌، سجاد پورحسینی از گیلان در رشته تپانچه درخشش خوبی داشت و در مکان سوم این مسابقات قرار گرفت.
رئیس هیات تیراندازی استان گیلان اضافه کرد: این ورزشکار نیز مرحله مقدماتی این مسابقات را به خوبی پشت سرگذاشت و در مرحله نهایی با هفت تیرانداز برتر کشور به رقابت پرداخت که در نهایت مدال برنز و مقام سوم کشور را تصاحب کرد.
زارع گفت: در رقابت‌های تیراندازی آزاد قهرمانی کشور، زبده‌ترین ورزشکاران این رشته به مدت دو روز در مجموعه ورزشی آزادی تهران ، در دو بخش بانوان و آقایان با هم به رقابت پرداختند.