تهدید سازمان لیگ توسط باشگاه استقلال و پرسپولیس؛
دربی پایتخت برگزار نمی‌شود

رشت رویایی- دو تیم بزرگ پایتخت طی ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ با تهدید از انصراف در بازی دربی، خواستار ۳۰ میلیارد ریال مطالبه خود شدند.

به گزارش رشت رویایی، در این نامه که دقایقی پیش بر روی صفحات مجازی دو باشگاه منتشر شد، آمده است: عدم تعهدات شرکت ایران نوین – مجری تبلیغات محیطی لیگ برتر – مشکلات فراوانی را برای این دو باشگاه به وجود آورده است. مشکلاتی از جمله خطر کسر امتیاز و با توجه به این مساله، در صورتی که شرکت ایران نوین یا سازمان لیگ برتر تا قبل از مسابقه دربی اقدام به پرداخت سی میلیارد ریال به هر یک از دو باشگاه نکند، آنها از حضور در دربی امتناع خواهند کرد.

در حالیکه تنها ۵ هفته به پایان مسابقات لیگ برتر و همچنین کمتر از ۴۸ ساعت به مهم‌ترین بازی لیگ برتر باقی مانده است، سازمان لیگ هنوز نتوانسته بخش قابل توجهی از قرارداد خود با شرکت ایران نوین برای تبلیغات محیطی دور زمین را در اختیار بگیرد.

دو سال پیش سازمان لیگ قراردادی به مبلغ ۱۶۰ میلیارد با شرکت ایران نوین امضا کرد و به موجب آن تبلیغات محیطی دور زمین به مدت دو سال در اختیار این شرکت قرار گرفت. رقمی که می‌توانست مشکلات بسیاری از تیم‌ها را حل کند اما با عمل نکردن این شرکت به تعهدات خود، مشکلات مضاعفی به باشگاه‌ها تحمیل شده است.

حال باشگاه استقلال و پرسپولیس، طی نامه‌ای تهدیدآمیز با سربرگ دفتر وزیر ورزش و جوانان با امضای آقایان طاهری و افشارزاده مدیرعامل دو تیم بزرگ پایتخت، از سازمان لیگ خواسته‌اند، حداقل بخشی از مطالبات خود را پیش از بازی دربی نقداً دریافت کنند.

تهدید سازمان لیگ توسط باشگاه استقلال و پرسپولیس

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz