دانش آموز بیمار گیلانی به حرم مطهر رضوی مشرف شد

رشت رویایی- آرزوی دوم امیر عباس کودک گیلانی که مبتلا به بیماری بدخیم خونی است به‌ همت فرماندهی انتظامی استان گیلان و پلیس راهور محقق شد.

 

به گزارش تسنیم، امیر عباس دلیر کودک گیلانی که از بیماری بدخیم خونی رنج می‌برد به‌همت فرماندهی انتظامی استان گیلان و پلیس راهور به دومین آرزویش رسید و با خانواده‌اش به زیارت امام رضا (ع) مشرف شد.

رئیس پلیس راهور استان گیلان در این زمینه گفت: آرزوی دوم امیر عباس که سفر به مشهد مقدس بود از سوی فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان محقق شد و امیرعباس به اتفاق پدر و مادرش به پابوس امام رضا (ع) رفتند.

سرهنگ محمدرضا محمدی مطرح کرد: بعد از تایید شرایط خاص امیر عباس برای اجازه مسافرت توسط پزشکان، او به این سفر زیارتی فرستاده شد و به‌ دلیل شرایط خاصش در هتلی همجوار و مشرف به حرم مطهر رضوی اسکان داده شد.

او با اشاره به اینکه پلیس به عهد خود در برآورده ساختن آرزوهای این کودک بیمار وفا کرد اضافه کرد: اکنون خیرین و کسانی که می‌توانند، برای به‌دست آوردن سلامتی امیر عباس قدمی بردارند تا سلامتی این کودک گیلانی دوباره بازگردد.

به دیدار امیرعباس رفتیم؛ امیر عباس با وجود بیماری در حال درس خواندن و آماده شدن برای امتحاناتش بود و با لبخندی شیرین و روحیه‌ای قوی از سفرش به مشهد مقدس گفت و با شوق، عکس‌های سفر را به ما نشان داد.

امیرعباس با زبان شیرین کودکی برای سلامتی همه دوستانش و معلمش دعا کرده بود و از امام رضا (ع) شفای همه بیماران را درخواست کرده بود و از همه پلیس‌های مهربان شهر تشکر کرد.

مادر امیرعباس گفت: امیر عباس به دلیل شرایط خاص بیماری و روند درمانش مجبور است در خانه درس بخواند و از مدرسه دور است و این سفر برایش بسیار شیرین بود.

امرار معاش این خانواده به‌دلیل عدم اشتغال پدر خانواده به‌سختی تامین می‌شود و این امر مشکلات امیرعباس را در روند درمان که نیازمند تغذیه تکمیلی و مناسب با نیازهای تغذیه‌ای او در دوره های درمانی است با مشکل مواجه ساخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *