داماش گیلان مقابل شهرداری کاشان متوقف شد

دیدار تیم‌های داماش گیلان و شهرداری کاشان - آبان ۱۳۹۵

رشت رویایی- در جریان رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، دیدار تیم های داماش گیلان و شهرداری کاشان مساوی شد.

به گزارش ایرنا، در این مسابقه که عصر دوشنبه برگزار شد، دو تیم فوتبال داماش گیلان و شهرداری کاشان در نهایت به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند.

این مسابقه، از هفته هشتم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، در ورزشگاه شهید عضدی رشت، در یک هوای ابری و در حضور حدود یکهزار تماشاگر برگزار شد.

تیم فوتبال داماش گیلان که در دو دیدار قبلی خود متحمل شکست شده بود، سعی داشت تا با پیروزی در این دیدار، بتواند به وضعیت خود در جدول رده بندی سر و سامان بدهد اما در نهایت با کسب تساوی برابر حریفش، فقط یک امتیاز کسب کرد.

در جریان این مسابقه و در نیمه اول، هر دو تیم یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند اما تیم شهرداری کاشان به گل برتری دست یافت و توانست در دقیقه ۱۹ توسط میثم فرزانه به گل دست یابد تا این نیمه را با برتری به پایان برساند.

در نیمه دوم تیم فوتبال داماش گیلان بر شدت حملات خود به خصوص در دقایق پایانی افزود و موفق شد در دقیقه ۹۰، توسط علی یونسی به گل دست یابد تا این بازی با نتیجه مساوی به پایان برسد.

قضاوت این دیدار را ناصر جنگی با کمک های جعفر رهبرفام و محمدحسن قفارزاده برعهده داشتند که در جریان این مسابقه، آرمین منفرددوست از تیم فوتبال داماش گیلان، محمدرضا اشرفی و سیدمهدی عمرانی از تیم فوتبال شهرداری کاشان کارت زرد دریافت کردند.

تا پایان هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم شهرداری کاشان با کسب ۱۲ امتیاز در مکان سوم و تیم داماش گیلان با کسب ۱۰ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی گروه خود قرار داشتند.

تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم کشور، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس، صنعت نفت نوین آبادان، شهرداری ماهشهر، پتروکیان شوشتر، شهرداری کاشان، استقلال آبی (ب)، شهرداری ارومیه، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم گروه هستند.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، ۳۶ تیم حضور دارند که در سه گروه ۱۲ تیمی با هم به رقابت می پردازند که در پایان مرحله مقدماتی، از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می کنند.

گزارش تصویری دیدار تیم‌های داماش گیلان و شهرداری کاشان

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz