خیانت، قتل و اعدام در رشت

اعدام

رشت رویایی- رسیدگی به این پرونده از نوزدهم خرداد سال ۹۰ و در پی ناپدید شدن مرد ۳۱ ساله‌ای در شهر رشت در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت.

به گزارش همشهری، همسر این مرد در جریان تحقیقات گفت: شوهرم به نام حامد شامگاه دیروز همراه دوست خود به نام احمد با خودروی پراید مشکی از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت.

همزمان با این شکایت خودرو پراید حامد در یکی از محله‌های رشت پیدا شد که در داخل آن دست نوشته‌ای کشف شد که به روی آن نوشته شده بود به دنبال راننده نگردید، یک هفته دیگر جسد او را در سد منجیل پیدا خواهید کرد.

در ادامه جستجوها جسد مرد ناپدید شده در حالی که آثار جراحت بر روی بدنش دیده می‌شد در سد منجیل پیدا شد.

مأموران که با پرونده قتلی رو به رو بودند تحقیقات گسترده‌ای را آغاز و متوجه شدند همسر مقتول با دوست شوهرش ارتباط پنهانی دارد.

زن و مرد جوان با افشای این موضوع دستگیر شده و در بازجویی‌ها عنوان کردند به یکدیگر علاقه داشته و برای ازدواج تصمیم گرفته‌اند مرد جوان از سر راه بردارند. به همین خاطر او را ا بتدا با قرص خواب‌آور بی‌هوش کرده و سپس با میله آهنین چندضربه به سرش زده و باعث مرگ او شده بودند. آنها سپس جسد را شبانه داخل سد منجیل انداختند.

متهمان شهریور سال ۹۱ در دادگاه کیفری استان گیلان محاکمه و مرد جنایتکار به قصاص و زن خیانت‌کار به حبس محکوم شدند.

حکم مجازات متهمان در شعبه ۱۵ دیوان عالی کشور تأیید شد و پس از استیذان و بی‌نتیجه ماندن تلاش شورای حل اختلاف برای کسب رضایت از اولیاء دم قاتل سحرگاه دیروز در زندان مرکزی رشت به دار مجازات آویخته شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz