خیابانی: به عادل گفتم سعی کن خیابانی نشوی!

رشت رویایی- مجری و گزارشگر فوتبال صحبت‌های تعجب‌برانگیزی، هم در مورد مسائل سیاسی و هم در مورد گزارشگری و بخصوص عادل فردوسی پور ارائه کرد.

مجری و گزارشگر فوتبال صحبت‌های تعجب‌برانگیزی، هم در مورد مسائل سیاسی و هم در مورد گزارشگری و بخصوص فردوسی پور ارائه کرد.

جواد خیابانی در این برنامه درباره عادل فردوسی پور اظهار داشت: خوشحالم بعد از مدت‌ها عملکرد عادل فردوسی پور از من خیابانی بهتر شده است و من به وی افتخار می‌کنم.

وی در ادامه افزود: من برای نخستین بار از وی تست گرفتم و باید عنوان کنم که وی بسیار باهوش بوده است.

خیابانی ادامه داد: من به عادل در تست گفتم سعی کن خیابانی نشوی چون راه حرفه‌ای خود را هیچ‌گاه پیدا نمی‌کنی بلکه سعی کن خودت باشی و همین شد که وی عادل فردوسی پور شد نه جواد خیابانی. و اکنون از مجریان و گزارشگران خوب و محبوب مردم است.

جواد خیابانی

قادر به اجرای برنامه ۹۰ نیستم
مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در پاسخ به سؤال دوست داشتی برنامه ۹۰ را اجرا می‌کردی تصریح کرد: من هیچ‌گاه قادر به اجرا برنامه ۹۰ نیستم چرا که عادل در این برنامه کاملاً جا افتاده است و نمی‌توانم این برنامه را اجرا کنم چرا که سبکم متفاوت است.

وی درباره بهترین گزارشگران ورزشی فوتبال گفت: سخت است از بین همه گزارشگران کسی رو برگزید اما به نظر من فردوسی پور و میرزایی از گزارشگران خوب سازمان هستند و البته محمد رضا و پیمان هم از دیگر گزارشگران هستند.

وی درباره اجرای برنامه نود گفت: در واقع من قادر به اجرا برنامه ۹۰ نیستم چراکه من اهل دعوا نیستم چون باعث تنش خواهد شد. ما برای وصل کردن می‌آییم اما برنامه ۹۰ برای فصل! و ما اهل جدایی و فصل نیستیم.

عادل نان دل خود را می‌خورد
وی بیان کرد: به نظر من عادل دوست خوب و قابل‌اعتمادی است. قبل از عید اتفاق تلخی برایم پیش اومد و مشکل مالی پیدا کردم و تنها کسی که به من کمک کرد عادل بود. باید گفت همه نان عمل و بازو را می‌خورند اما وی نان دل خود رامی خورد و من از وی تقدیر می‌کنم.

جواد خیابانی در ادامه با اشاره به سوتی‌ها و پرداختن در شبکه‌های مجازی عنوان کرد: البته این‌گونه سوتی‌ها در همه همکاران صدق می‌کند و فقط منحصر به من خیابانی نیست من ظرفیتم بالاست و نقدپذیر در واقع لذت می‌برم زمانی که به نقد از من می‌پردازند چرا که من وقتی نقد می‌شوم در کانون توجه مردم هستم و این یک حسن است. اشتباهات من همانند بقیه دوستان است و کمتر نیست بیشتر هم نیست برابر با همه همکاران بوده است.

مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در پاسخ به سؤال مجری برنامه که چرا این انتقادات را برای عادل فردوسی پور و میرزایی مطرح نمی‌کنند گفت: در واقع دلیل این قضیه رانمی دانم اما شاید بارزترین دلیلش این بوده که بقیه همکاران خصوصاً عادل به انتقادات مطبوعات و شبکه‌های مجازی پاسخ نمی‌دهند و از اینکه باعث خنده هم‌وطنان می‌شوم خوشحالم.

وی در باره نقدهای تند و تیز در برنامه آقای گزارشگر و ارائه امتیازات کم به گزارشگران جوان گفت: شما بروید یک بار دیگر برنامه را ببینید خواهید دید که امتیاز و نقدهای دوستان و سایرین تند بوده است.

جواد خیابانی

خوشحالم که باعث خنده هم‌وطنانم می‌شوم
جواد خیابانی در ادامه با اشاره به سوتی‌ها و پرداختن در شبکه‌های مجازی عنوان کرد: البته این‌گونه سوتی‌ها در همه همکاران صدق می‌کند و فقط منحصر به من خیابانی نیست من ظرفیتم بالاست و نقدپذیر در واقع لذت می‌برم زمانی که به نقد از من می‌پردازند چرا که من وقتی نقد می‌شوم در کانون توجه مردم هستم و این یک حسن است. اشتباهات من همانند بقیه دوستان است و کمتر نیست بیشتر هم نیست برابر با همه همکاران بوده است.

مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در پاسخ به سؤال مجری برنامه که چرا این انتقادات را برای عادل فردوسی پور و میرزایی مطرح نمی‌کنند گفت: در واقع دلیل این قضیه رانمی دانم اما شاید بارزترین دلیلش این بوده که بقیه همکاران خصوصاً عادل به انتقادات مطبوعات و شبکه‌های مجازی پاسخ نمی‌دهند. و من از اینکه باعث خنده هم‌وطنان می‌شوم خوشحالم.

وی در باره نقدهای تندوتیز در برنامه آقای گزارشگر و ارائه امتیازات کم به گزارشگران جوان گفت: شما بروید یک بار دیگر برنامه را ببینید خواهید دید که امتیاز و نقدهای دوستان و سایرین تند بوده است.

جواد خیابانی در رابطه با اینکه شکایت یا پی گیری از شبکه‌های اجتماعی نداشته است عنوان کرد: باور کنید تا کنون هیچ‌گونه شکایت یا پی گیریی از سوی من انجام نشده است و به هیچ‌وجه هم انجام نمی‌شود.

اتوبان تهران – کرج را در مجلس دو طبقه می‌کنم
خیابانی در ادامه به بحث کاندیداتوری در مجلس پرداخت و عنوان کرد: من زمانی می‌توانم به مردم کشورم خدمت کنم چرا این کار را انجام ندهم. من می‌توانم اتوبان تهران کرج را دو طبقه می‌کنم چرا این کار را انجام ندهم. چرا به مردمم خدمت نکنم.

وی عنوان کرد: چرا نباید یک ورزشکار به حوزه سیاست ورود کند مگر آرنولد شوارد ناتزه ورزشکار نبود که فرماندار شد و در کشور خودمان هم می‌توان به رسول خادم اشاره کرد. که انصافاً چهره موفقی بود. ما نباید فقیر داشته باشیم چرا باید ما فقیر داشته باشیم من دوست دارم رستورانی تأسیس کنم که هر کسی هر اندازه که دلش خواست غذا بخورد در واقع نباید غصه نداری بین مردم ما وجود داشته باشد. من با دیوار مهربانی موافق بودم اکنون دوست دارم این دیوار به کلبه مهربانی تغییر پیدا کند.

من عرضه و قدرت داد زدن در مجلس دارم
خیابانی در ادامه عنوان کرد: من وقتی می‌توانم به مردم خدمت کنم و عرضه این کار را دارم و توانش را در خودم می‌بینم و حتی توان داد زدن رو دارم و حنجره انجام این کار را هم دارم چرا این کار را انجام ندهم شما می دانید ۳ نفر در کشور وجود دارند که اندازه همه مردم کشور ثروت دارند و اگر در هر خانواده ایی ۴ نفر وجود داشته باشند مجموع ۲۰ میلیون نفر هستند این ۳ نفر به اندازه همه جمعیت کشور ثروت دارند چرا من نباید شرکت کنم و به طور قطع از همه توانم برای خدمت به مردم استفاده می‌کنم. چرا نباید اتوبان تهران – کرج پلی داشته باشد من راننده‌های ترکیه ایی که به اتوبان تهران – کرج می‌رسیدند نگران سلامتی‌شان بودند چرا که واقعاً وضعیت اسفناک است اتوبان تهران کرج که طرح استانی نیست طرحی ملی است که باید توسط رییس جمهور حل شود. به طور قطع مشکلات فراوانی در کشور وجود دارد که باید به آن رسیدگی شود.

جواد خیابانی

اگر من تصمیم‌گیرنده بودم هیچ‌گاه با عربستان بازی نمی‌کردم
جواد خیابانی در ادامه با انتقاد از عملکرد عربستانی‌ها از بازی نکردن در ایران تصریح کرد: به نظر من کار عربستانی‌ها خوب نبوده بی‌مزه بود و اصلاً عزیز هم نیستند. من بیشتر شهرهای عربستان رفتم و انواع بی‌ادبی‌ها مطرح می‌شود. من اگر جای مسئولان تصمیم‌گیرنده بودم اصلاً با این کشور بازی نمی‌کردم جریمه‌اش را هم می‌دادم. البته با توجه به اینکه بیشتر مسئولان کنفدراسیون عربستانی هستند این تصمیم گرفته شد که نباید چنین اتفاقی رخ می‌داد.

پرسپولیس و استقلال را دوست دارم
وی بیان کرد: من به هیچ‌وجه پرتغال را دوست ندارم و بازی این تیم مورد پسند من نیست.

خیابانی در باره پرسپولیس و استقلال هم عنوان کرد: من هر دوی این تیم‌ها را دوست دارم و امیدوارم بازهم این دو تیم را مقتدر در آسیا ببینیم.

وی درباره تست از عادل فردوسی پور گفت: من برای اولین بار از عادل تست گرفتم و از افتخارات من این بوده استاد کسی بودم که اکنون وی استاد همه است و این افتخار بزرگی است. من شاگردان زیادی داشتم که همه نماینده و وزیر شدند وبه طور حتم برایم لذت‌بخش است.

خیابانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم سال جدید توأم با خوشی و موفقیت برای ورزش کشورمان باشد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz