خودوری ال ۹۰ در بلوار امام خمینی آتش گرفت

[su_frame align=”left”]آتش سوزی خودرو[/su_frame]

رشت رویایی- روز گذشته یک دستگاه خودروی تندر ۹۰ در بلوار امام خمینی (ره) طعمه حریق شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی رشت، در ساعت ۱۹: ۵۱ دقیقه روز گذشته در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع حریق یک دستگاه خودروی سواری در محوطه منزل مسکونی بلافاصله ستاد فرماندهی یک دستگاه خودروی اطفائیه به همراه ۳ آتش‌نشان از ایستگاه شماره ۶ را به محل حادثه واقع در بلوار امام خمینی (ره)-۱۰ متری سعادت اعزام نمود.

شهرام مؤمنی معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت در تشریح خبر گفت: به‌محض رسیدن یک دستگاه خودروی تندر ۹۰ که به‌طور کامل از ناحیه موتور طعمه حریق شده بود مشاهده می‌شد.

[su_frame align=”center”]آتش سوزی خودرو[/su_frame]

مؤمنی در ادامه اضافه کرد: آتش‌نشانان بلافاصله با پهن کردن یک رشته لوله نواری نسبت به اطفای حریق اقدام نموده و پس از حصول اطمینان از عدم وجود هرگونه خطر به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند.

مؤمنی در پایان با بیان این مطلب که خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در بر نداشت، به شهروندان بخصوص رانندگان توصیه کرد: حتماً یک دستگاه کپسول خاموش‌کننده از نوع پودری در داخل خودرو داشته باشند و روش صحیح استفاده از آن را فرا بگیرند چرا که بسیاری از آتش سوزی‌های بزرگ به‌واسطه وجود کپسول‌ها آتش نشانی و آگاهی از روش صحیح اطفای آتش در همان لحظات اولیه خاموش خواهند شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *